Každý z nás dnes pracuje s množstvo rôznych dát a súborov, ktoré je niekam potrebné uložiť a zobrať so sebou. Okrem UBS kľúčov sa na tento účel dokonale hodí aj microSD karta, ktorú môžeme vložiť do nášho smartfónu a mať všetko potrebné vo svojom vrecku. Veľká 128 GB microSD pamäťová karta Kodak ponúka veľa miesta pre ukladanie fotografií, filmov a dokumentov, a to už za menej ako 20 €.

Spoločnosť Kodak sa nesústredí len na filmový priemysel či riešenia zobrazovania vizuálneho obsahu. Svoje uplatnenie našla aj vo výrobe príslušenstva na ukladanie takýchto súborov. Naše smartfóny potrebujú stále viac a viac miesta, ktoré by bolo schopné uložiť všetky dôležité dáta, no pokiaľ ti zabudovaná pamäť v tom tvojom nestačí, je čas na viac úložiska.

Pamäťová karta pre všetky príležitosti

Jedným zo skvelých riešení je tiež pamäťovka Kodak s kapacitou až 128 GB a rýchlym zápisom a čítaním dát. Vďaka svojim špecifikáciám zvládne promptne uložiť každú fotografiu, film alebo 4K video.

Kúpiť 128 GB microSD kartu Kodak za 17 €

Pri prenášaní hier zo smartfónu na túto kartu príde vhod aj podpora triedy A1, ktorá značí „výkon“ pri zápise a čítaní dát aplikácií. Karta Kodak je pritom kompatibilná s radom najrôznejších zariadení.

Súbory zvláda v triede 10 ukladať rýchlosťou 80 MB/s a načíta ich rýchlosťou 100 MB/s. Svojim vyhotovením sa však nezľakne ani náročných podmienok, v ktorých odolá vode či röntgenovému žiareniu, pričom všetky dáta v nej ostanú neporušené. S týmito vlastnosťami tak vyhovie aj najnáročnejšiemu používateľovi, ktorý za ňu teraz zaplatí v obchode GearBest.com len 17 €. Keďže sa jedná o sumu nižšiu ako 20 €, nehrozí, aby zásielka ostala stáť na colnici.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom