Každý z nás dnes pracuje s množstvo rôznych dát a súborov, ktoré je niekam potrebné uložiť a zobrať so sebou. Okrem UBS kľúčov sa na tento účel dokonale hodí aj microSD karta, ktorú môžeme vložiť do nášho smartfónu a mať všetko potrebné vo svojom vrecku. Veľká 128 GB microSD pamäťová karta Kodak ponúka veľa miesta pre ukladanie fotografií, filmov a dokumentov, a to už za menej ako 20 €.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Spoločnosť Kodak sa nesústredí len na filmový priemysel či riešenia zobrazovania vizuálneho obsahu. Svoje uplatnenie našla aj vo výrobe príslušenstva na ukladanie takýchto súborov. Naše smartfóny potrebujú stále viac a viac miesta, ktoré by bolo schopné uložiť všetky dôležité dáta, no pokiaľ ti zabudovaná pamäť v tom tvojom nestačí, je čas na viac úložiska.

Pamäťová karta pre všetky príležitosti

Jedným zo skvelých riešení je tiež pamäťovka Kodak s kapacitou až 128 GB a rýchlym zápisom a čítaním dát. Vďaka svojim špecifikáciám zvládne promptne uložiť každú fotografiu, film alebo 4K video.

Kúpiť 128 GB microSD kartu Kodak za 17 €

Pri prenášaní hier zo smartfónu na túto kartu príde vhod aj podpora triedy A1, ktorá značí „výkon“ pri zápise a čítaní dát aplikácií. Karta Kodak je pritom kompatibilná s radom najrôznejších zariadení.

Súbory zvláda v triede 10 ukladať rýchlosťou 80 MB/s a načíta ich rýchlosťou 100 MB/s. Svojim vyhotovením sa však nezľakne ani náročných podmienok, v ktorých odolá vode či röntgenovému žiareniu, pričom všetky dáta v nej ostanú neporušené. S týmito vlastnosťami tak vyhovie aj najnáročnejšiemu používateľovi, ktorý za ňu teraz zaplatí v obchode GearBest.com len 17 €. Keďže sa jedná o sumu nižšiu ako 20 €, nehrozí, aby zásielka ostala stáť na colnici.