iLA X je ďalší smartfón v rade klonov iPhone X, ktorý stojí smiešnych 88 €. Android so známym dizajnom či plnou podporou slovenských LTE sietí si môžeme kúpiť aj my, a dokonca bez ďalších poplatkov pri doručení.

iLA X je Číňan, ktorý sa na nič nehrá a bez všelijakých okolkov ponúka dizajn odkopírovaný od výročného modelu iPhone X. Smartfón bežiaci na Androide 7.0 Nougat s 3 GB operačnou pamäťou RAM, 32 GB úložným priestorom a plnou podporou slovenských LTE sietí si teraz môžeš kúpiť prostredníctvom známeho e-shopu Gearbest za 88 €. Ak si priplatíš ďalších 6.76 € za dopravu EU Express, vyhneš sa nechceným colným poplatkom. Bleskový výpredaj končí už o 4 dni.

Kúpiť iLA X s 3 GB RAM a 32 GB pamäťou za 88 € bez DPH

Dizajn, ktorý sme už videli

Cenovka iLA X sa niekde prejaviť musela a tak sa na pekné rendery od výrobcu netreba hneď spoliehať. Telo smartfónu s rozmermi 153,7 x 71,2 x 7,95 mm je o čosi väčšie ako iPhone X, avšak s hmotnosťou 149 g o niečo ľahšie. Výrez v 5,5 palcovom HD displeji s pomerom strán 18:9 na iLA X je falošný a v podstate displej k výrezu ani nesiaha. Je však domovom 5 MPx selfie fotoaparátu a potrebných senzorov. Dolný rámik je hrubší, keďže obsahuje skener odtlačkov prstov, ktorý taktiež funguje ako domovské tlačidlo. Na zadnej strane sa taktiež nachádza prepožičaný dizajn duálneho fotoaparátu. Avšak, fotoaparát v skutočnosti ponúka jediný 13 MPx senzor.

Plné LTE a Dual SIM podpora

V útrobách iLA X tepe štvorjadrový procesor MediaTek MT6737 s taktom 1,3 GHz. O multitasking sa bude starať operačná pamäť RAM s kapacitou 3 GB a vnútorné úložisko zas poskytne 32 GB priestoru pre aplikácie a všetky multimédiá. Operačný systém Android 7.0 Nougat výrobca upravil o niekoľko vlastných prvkov. Ďalej poteší plná podpora slovenských LTE sietí a taktiež Dual SIM podpora. Vnútorné úložisko sa dá rozšíriť pomocou microSD karty, prídeš však tým o jednu SIM kartu. Batéria v podaní iLA X činí 2500 mAh a mala by sa mala postarať o dostatočnú energiu na celý deň.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom