K inteligentným pomôckam do domácnosti už dlhodobo patria aj smart svetlá. Tie ponúkajú niekoľko možností pre používateľa, ktorý si môže prispôsobiť ich jednotlivé funkcie. K najlepším smart svetlám patria tie od Xiaomi a práve jedno svietidlo z portfólia tohto výrobcu je teraz v perfektnej cene priamo v českom sklade.

Až donedávna fungovali stropné svietidlá nasledovne: používateľ si ich kúpil, namontoval na stenu a ďalej sa už o nič nestaral. Teda až na občasnú výmenu žiarovky či malú opravu. Trochu inak však už funguje stropné svietidlo Yeelight od Xiaomi, ktoré ponúka jednu podstatnú výhodu – jeho svietenie si môžeš prispôsobovať z pohodlia gauča cez smartfón pomocou WiFi alebo Bluetooth konektivity.

Konkrétne ide o teplotu farby a intenzitu, ktoré si nastavíš presne podľa svojich potrieb. Lampa dokonca dokáže komunikovať s monitorom spánku v Mi Bande 2 a akonáhle zaspíš, svetlo sa automaticky vypne.

Kúpiť Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo za 55 € z EU skladu
Kupón AFfbG10

K lampe je dodávaný aj samostatný ovládač, ktorý komunikuje prostredníctvom Bluetooth a môžeš pomocou neho nastaviť teplotu farieb či svietivosť lampy. Svietidlo ale nestráca ani po stránke ostatných vlastností. Na výrobe samotného svietidla sa totiž podieľa renomovaná spoločnosť Osram a výkon svetla činí 28W, maximálna svietivosť 2000 lúmenov a životnosť LED je 25 000 hodín. Certifikácia IP60 zasa zabezpečuje prachotesnosť a dovnútra neprenikne ani hmyz.

Cena, aká v Európe nemá obdoby

Toto inteligentné svietidlo teda môže poriadne oživiť tvoj domov a zaujmeš s ním určite každú návštevu. Najlepšia príležitosť na kúpu doplnku je pritom práve teraz. Inteligentné stropné svietidlo Xiaomi Yeelight je totiž v exkluzívnej zľave, a to v spoločnosti rýchlej dostupnosti. Svetlo nájdeš rovno v EÚ sklade s kupónom AFfbG10 v zľave, ktorá pôvodnú cenu zrazila na skvelých 55 €.

Kúpiť Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo za 55 € z EU skladu
Kupón AFfbG10

Svietidlo teda domov dostaneš expresne rýchlo s dopravou EU Standard Shipping

 a to bez ďalších poplatkov. Nesmieš však váhať, pretože dostupných za túto cenu je len obmedzený počet kusov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom