Rýchlosť operačného systému na notebooku či desktope je jedným z kľúčových faktorov, ktorý rozhoduje o kvalite používateľského zážitku. Ak aj ty patríš k tým používateľom, ktorí chcú na svojom zariadení dosiahnuť vyššiu rýchlosť a spríjemniť si tak prácu s ním, pomôže  ti rýchly SSD disk Kingdian v skvelej zľave.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Výmena či doplnenie tradičného HDD disku za modernejšie a výkonnejšie SSD je perfektnou zmenou, ktorú môžeš využiť pri svojom notebooku či PC zostave. V špeciálnej ponuke vo FonTech Shope teraz nájdeš SSD disk od spoločnosti KingDian s kapacitou 240 GB. Môžeš ho využiť ako primárny disk pre operačný systém, ale vďaka svojej veľkosti ti poslúži aj na uloženie programov alebo súborov. KingDian S280 disponuje konektorom typu SATA 3.1, ktorý je kompatibilný aj so štandardmi SATA 1.5 a SATA 3.0.

SSD disk Kingdian

Čo sa týka rýchlosti práce s dátami, tie dosahujú skvelé hodnoty. Rýchlosť čítania je na úrovni 559,7 MB/s a rýchlosť zápisu je 380,5 MB/s. Schopnosti SSD disku dokazujú aj údaje z benchmarku.

 

Expresne až k tebe domov

KingDian S280 s kapacitou 240 GB ti teda ponúka skvelú možnosť k doplneniu výbavy tvojho počítača. SSD disk môže byť tvoj za cenu 72 €, čo predstavuje 27-percentnú zľavu oproti štandardnej cenovke. Neváhaj však, pretože za takúto sumu je dostupný len počas časovo obmedzeného bleskového výpredaja, ktorý končí už o dva dni.

Kúpiť SSD Disk KingDian S280 s kapacitou 240 GB za 72 €
Expresné dodanie v priebehu 2-5 dní

A pri rýchlosti ešte chvíľu zostaneme. KingDian S280 SSD disk sa totiž momentálne nachádza v českom sklade, z čoho plynú skvelé výhody. SSD disk k tebe príde expresne rýchlo, a to už v priebehu 2 až 5 dní, no a obávať sa nemusíš ani zastavenia zásielky na colnici. Pre využitie akcie teda bež hneď do nášho e-shopu a uchmatni si rýchly disk pre seba.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
33%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]