banner-mi5
Pozrite sa na svoj telefón. Predstavte si, že by ste ho podrobili testu – postupne by ste začali škriabať jeho zadný kryt. Najprv kľúčom, pilníkom a potom pílkou. Prežil by to? Novo pridané video na YouTube dokazuje, že nové Xiaomi Mi5 Pro by s týmito vecami nemalo žiaden problém.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včera bolo na YouTube kanál s názvom Alex Wang pridané video, v ktorom sa ukazuje sila zadného krytu 128 GB verzie vlajkovej lode Xiaomi – keramického Xiaomi Mi5 Pro. To podľa výrobcu podstúpilo proces zložený zo 16 krokov, aby bol získaný ten správny elegantný dizajn. Pri porovnaní s bratmi zo skla je 3D keramické telo o 75% drahšie, čo dokazuje aj cena Pro verzie (tá je približne 445 € pre slovenského zákazníka). A podľa všetkého je aj silnejšie.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-pro-predaj-2
Na videu podstupuje novinka celý rad testov, počnúc testom s kľúčmi a skrutkovačom a končiac ručnou pílou. To však nie je všetko – test pokračuje tým, že pán tester vŕtačkou pod 90-stupňovým uhlom vŕta do zadného krytu. A predsa, po tom všetkom, keramické Xiaomi Mi5 Pro vyzerá ako nové. Presvedčte sa vo videu.

Pripomíname, že Xiaomi Mi5 Pro prichádza s 5,15-palcovým displejom, procesorom Snapdragon 820, 4 GB RAM a 128 GB vnútornej pamäte. Kým sklenená verzia sa už predáva (a my sme na ňu spravili recenziu), Pro verzia bude v Číne v predaji od 6. apríla.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP