banner-mi5
Počas posledných dvoch dní (18.3-19.3) sa 3 zástupcovia redakcie stretli na konferencii Junior Internet, aby znovu o niečo viac dostali do povedomia zariadenia z Číny.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

IT konferencia Junior Internet má dlhoročnú tradíciu a jej organizátorom je nezisková organizácia AMAVET. Do 11. ročníka sme sa rozhodli zapojiť aj my, a tak sme počas síce trochu krátkeho času snažili získať záujem čo najviac potenciálnych čitateľov. Konferencii predchádzalo pár redakčných stretnutí a dôsledná príprava, rovnako, ako aj výroba reklamných materiálov. Pre nás dôležitý čas nastal počas druhého dňa súťaže, kedy sme prezentovali hneď ako druhý projekt v našej kategórii. Web FónyzČíny.sk zastupovali Kristián Hrušovský (zakladateľ), Dávid Igaz a Juraj Vasek.

Všetko prebehlo podľa plánov a aj tu sa ukázalo, že čínske zariadenia si vedia získať veľkú popularitu. Na záver konferencie sme boli milo prekvapení, keď sme boli ocenení za najlepší blog v kategórii JuniorBLOG tohtoročnej konferencie Junior Internet 2016.

SAMSUNG CSC
Zároveň by sme sa chceli poďakovať v mene celej redakcie naším čitateľom, bez ktorých by tento web nebol tým, čím je a určite budeme ďalej pokračovať na ďalších vylepšeniach a novinkách, na ktoré sa môžete tešiť už v najbližšej budúcnosti.

SAMSUNG CSC

Zľava: Juraj Vasek, Kristián Hrušovský, Dávid Igaz

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú