banner-letv-le-1S
Už dlhšie sa hovorilo, že JiaYu končí a tým, že takmer prestali vydávať smartfóny, to len potvrdzovali. Našťastie sa tieto informácie nepotvrdili a po veľmi dlhej dobe predstavili nástupcu vlajkovej lode, JiaYi S3+.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

JiaYu S3+ bude vzhľadom takmer identický ako jeho predchodca. Najväčšie zmeny, ako aj predpokladáte, nastali vo vnútri smartfónu. Predchodca ponúkol v tej dobe veľmi kvalitný MediaTek MT6752, ktorý aj dnes podáva slušný výkon. JiaYu však v novinke použilo novší MediaTek MT6753 s taktom 1,3 GHz, ktorému sekundujú 3 GB RAM a 16 GB internej pamäte. Displej bude rovnaký, teda 5,5-palcový s Gorila Glass a FullHD rozlíšením. Fotoaparát na zadnej strane je Sony IMX214 s 13 MPx rozlíšením a clonou F/2.0. Zvyšné parametre zahŕňajú 5 MPx prednú kameru, 3 000 mAh batériu, podporu pre 2 SIM karty, NFC, OTG, LTE, dva stereo reproduktory a Android 5.1. Telo smartfónu je celé z plastu.

JiaYu S3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


jiayu-s3-plus-4
Cena je prispôsobená parametrom a mala by sa pohybovať okolo 126 €. Smartfón toho síce ponúka celkom dosť, ale JiaYu mohlo použiť napríklad o niečo lepší procesor.

jiayu_S3_2 jiayu_S3_3 jiayu_S3

Zdroj: Gizchina.com, Ejiayu.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP