JiaYu F2: Low-end so 4G LTE, ktorý stojí len 45 €

Model JiaYu F2 prichádza na trh s vylepšenou výbavou zahrňujúcou FDD-LTE a asi najväčším lákadlom bude neuveriteľná cena 45 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

F2-ka si dáva za ciel poraziť súperov vo svojej kategórii, ako je napríklad Xiaomi Redmi 2A, ktorý stoji 90 €. Nová ‘’univerzálna’’ edícia, ako spoločnosť nazýva vylepšený model, dostala procesor Spreadtrum SC9830 so 4 jadrami na frekvencii 1,5 GHz. Grafický výkon obstará čip Mali MP2. Túto dvojicu dopĺňa dnes až priam pravekých 512 MB RAM. Na zadnej strane nájdeme 2 MPx fotoaparát a interné úložisko má kapacitu 4 GB. V plastovom tele v rôznych farebných prevedeniach nájdeme 5-palcový FWVGA displej (854 x 480 pixelov).

Je priam až neuveriteľné, ako nízko dokážu ísť výrobcovia s cenou pri smartfónoch. JiaYu tvrdí, že táto novinka postačí na bežnú prácu v systéme a komunikáciu cez internet, poprípade na občasné hranie menej náročných hier. Oficiálny začiatok predaja je naplánovaný na budúci týždeň, no zatiaľ iba v domovskej Číne.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]