Najkontroverznejší dizajnový prvok minulého roka, ktorým je výrez na displeji iPhonu X, sa stáva čoraz väčším hitom. Začínajú sa objavoavť smartfóny s podobným dizajnom od čoraz poprednejších výrobcov.

Ďalším výrobcom, ktorý sa nechal inšpirovať týmto dizajnovým trebdin, bude už takmer s istotou OnePlus. Nové OnePlus 6 má teda prísť s podobným výrezom ako iPhone X. Kto by to bol povedal, že práve iPhone X bude udávať nový trend? Nuž, v technologickom svete človek nikdy nevie, čo ho čaká.

Spoločnosť Oppo, ktorá je spolu so spoločnosťou OnePlus pod záštitou BBK Electronics, vydala teaser na jej nové vlajkové lode. Oppo R15 a Oppo R15 Plus idú taktiež ruka v ruke s týmto novým trendom a môžeš vidieť, že tzariadenia disponujú výrezom á la iPhone X. História týchto dvoch spoločností nám jasne ukazuje, že rozoznať vlajkové lode Oppo od tých od OnePlus je niekedy naozaj ťažké. To, ako sa zariadenia neskutočne podobajú, môžeš badať už pri OnePlus One.

Preto niet najmenších pochýb o tom, že OnePlus 6, ktorý uvidíme už o pár mesiacov, si z dizajnu nových Oppo R15-ok zoberie naozaj veľa, ak nie všetko. Navyše, údajne uniknuté fotografie OnePlus 6 by túto skutočnosť len potvrdzovali.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom