Po nedávnom ohlásení odkladu posledného Jamesa Bonda ostali fanúšikovia opäť ako obarení vodou. Podľa najnovších informácií portálu The Sun, filmári aj napriek početným odkladom majú s filmom ešte množstvo práce.

Hlavným dôvodom môže byť kooperácia filmového štúdia so spoločnosťou HMD Global. O ich spolupráci a následnom umiestňovaní produktov značky Nokia v novom filme s Jamesom Bondom ešte v marci minulého roka informoval portál GSMArena.

Ak novinka Nie je čas zomrieť vyjde v októbri 2021, bude to takmer dva roky od pôvodne naplánovanej premiéry. Nové obavy z dodržania termínu vyplývajú zo zmluvy filmového štúdia uzatvorenej so spoločnosťou HMD Global, kde je predmetom dohody umiestnenie jedného z najnovších modelov Nokie do filmu.

Ide tak o jeden zo spôsobov prémiového promovania očakávaného produktu, ktorý ale nový James Bond prešvihol. Minulý rok sme sa dočkali oficiálneho videa kampane, ukazujúceho Lashanu Lynch so smartfónom Nokia 7.2 uvedeného do predaja ešte v septembri 2019. Vo filme sa zároveň rátalo s modelom Nokia 8.3, ktorého predaj sa spustil už na jeseň minulého roka.

V čase vydania filmu to bude vyzerať, akoby Daniel Craig a všetci ostatní používali niečo, čo bolo na trhu už pekne dlhú dobu. To nie je predmetom týchto dohôd. Veľké technologické firmy chcú, aby hviezdy mali po ruke produkty, ktoré im pomôžu s propagáciou predaja,“ vysvetľuje zdroj blízky portálu The Sun.

Portál zároveň uvádza, že v závislosti od toho dôjde k veľmi opatrnej a starostlivej editácii už natočených záberov s cieľom nahradenia aktuálne použitých mobilov modernejšími kúskami. Údajne má dochádzať aj k opakovanému natáčaniu vybraných záberov. Našťastie, k ďalšiemu odkladu v závislosti od týchto skutočností sa zatiaľ neschyľuje.

www.nokiamob.net

Cieľom výrobcu smartfónov je ukázať divákom, a teda aj potenciálnym zákazníkom, zatiaľ nevydaný produkt okiv prominentných rukách agenta 007 ešte pred jeho oficiálnym vydaním.

Keďže to s Nokiou 8.3 tento rok nevyšlo môžeme iba hádať, že spoločnosť mobil nahradí modelom, s naplánovaným vydaním na posledný kvartál tohto roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom