Zopár výrobcov sa už snažilo presadiť sa na trhu so smartfónmi, ktoré ponúkajú dva displeje. Drvivá väčšina týchto pokusov však skončila neúspešne. Meizu však túto myšlienku posunul a usiluje sa konečne s týmto nápadom preraziť.

Meizu Pro 7 je teda zariadenie s dvoma displejmi. Rovnako sa jedná o poslednú vlajkovú loď spoločnosti, čiže sa nemusíš obávať ani o nedostatočný výkon či kvalitu. Najväčším lákadlom pri tomto zariadení ale stále zostáva druhý displej, umiestnený na zadnej strane smartfónu. Čo všetko ale tento sekundárny displej dokáže?

Sekundárny displej si našiel svoje miesto na zadnej strane pod displejom. Nezaberá pritom veľký priestor, ale len menšiu časť. Displej je vyrobený Super AMOLED technológiou a slúži na zobrazovanie času, počasia či rôznych notifikácii. Užitočná je aj funkcia, pomocou ktorej si na danú obrazovku môžeš premietnuť obraz snímaný zadnou kamerou. Takýmto spôsobom si môžeš spraviť vysokokvalitnú selfie, keďže zadný duálny fotoaparát ponúka rozlíšenie 12 MPx pri oboch senzoroch.

Overený dizajn s parádnym hardvérom

Toto zariadenie je výstredné práve vďaka druhému displeju na zadnej strane. Preto výrobca nemusel vymýšľať nič svetaborné s tým primárnym displejom, a tak vsadil kartu na rokmi overený dizajn. Na prednej strane teda nájdeš 5.2 “ FullHD displej, ktorý z vrchnej a spodnej časti lemujú širšie rámiky. Pod displejom nájdeš tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov, no a nad displejom je zasa 16 MPx kamera spolu so všetkými štandardnými senzormi.

Meizu Pro 7 je na tom veľmi dobre aj po výkonnostnej stránke. V tele mu tiká osemjadro Helio P25, ktorému sekunduje 4 GB operačnej pamäte. Interné úložisko o veľkosti 64 GB je možné rozšíriť pomocou microSD karty až do veľkosti 128 GB. Šťavu mu dodáva batéria s kapacitou 3000 mAh, ktorá je nabíjaná pomocou rýchleho USB Type-C. Rovnako ťa poteší aj plná podpora slovenských LTE sietí. Hudobných nadšencov zasa poteší prítomnosť 3.5 mm audio jacku.

Kúpiť Meizu Pro 7 s dvomi displejmi za 248 €

Ak sa ti toto zaujímavé zariadenie zapáčilo, tak náš partnerský obchod Gearbest ho teraz ponúka v bleskovom výpredaji za fantastických 248 €. Nezabudni využiť aj dopravu EU Express, ktorá ťa vyjde len na približne 5 €, ale ušetrí vybavovanie papierovačiek na colnici. Ak teda uvažuješ nad kúpou nového smartfónu, túto ponuku by si nemal premeškať, pretože takto originálny kúsok za túto cenu len tak niekde nezoženieš.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom