Je priam až fascinujúce sledovať, koľko hercov dostáva v komiksovom žánri takzvanú druhú šancu. Vidieť sme to mohli napríklad pri Chrisovi Evansovi, ktorý ešte pred tým ako sa stal Captainom America, lietal ako Johny Storm v starej Fantastickej Štvorke.

Podobne to bolo aj s Ryanom Reynoldsom, ktorý ešte pred jeho ikonikcou rolou Deadpoola hral veľkého DC hrdinu, Green Lanterna. Nuž, k nim sa teraz oficiálne pridáva ďalší herec, ktorý sa bude snažiť vykúpiť z jeho nevydarenej predošlej komiksovej role.

Ním je Jared Leto, ktorého sme mohli vidieť ako Jokera v nepodarenej komiksovke s názvom Suicide Squad! Po tom, čo ho odtiaľ štúdio takmer celého vystrihlo a nechalo ho vo filme len na 15 minút, samotný herec chcel s týmto štúdiom skončiť. Tak sa však nestalo, keďže Warner Bros mu ponúklo samostatný film s Jokerom, kde dostane šancu ešte raz ukázať, že vie zahrať skvelého princa smiechu. Keďže to ale ešte bude pár rokov trvať, svoje záporácke kvality nachvíľu prevedie aj do Sony-Marvel sveta. Tam sa totižto oficiálne ukáže ako “žijúci upír” Morbius!

Sony získava ďalšie veľké meno

Ten je v Marvel komiksoch hodnotený ako jeden z najlepších Spideyho protivníkov. Mohli ste ho vidieť aj v niekoľkých televíznych adaptáciách, vrátane tej najznámejšej z roku 1993 – Spider-Man: The Animated Series z produkcie Fox Kids. Film o Morbiusovi by teda mal byť tretím dielom v novej sérii od štúdia Sony, ktoré sa rozhodlo robiť samostatné filmy so Spider-Manovými záporákmi. Táto séria začne s filmom Venom, ktorý príde už koncom tohto roka.

Druhým filmom v sérii by mal byť Silver & Black, ktorý sa zameria na dve ženské záporáčky – Silver Sable a Black Cat. Kto si ich zahrá však stále nevieme, keďže vraj štúdio čaká, ako dopadne Venom. Jared Leto bude teda po Tomovi Hardym ďalšie skvelé meno v ich novom projekte, ktoré sa tam nepochybne hodí. Warner Bros túto novinku zatiaľ okomentovalo iba tak, že je všetko v poriadku, keďže sa jeho plány nebudú krížiť s Joker filmom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom