Odhalenie IUNI U4 odkrylo zaujímavý dizajn, lákavé špecifikácie a cenu

banner-redmi3pro
O spoločnosti IUNI sme už dlho nepočuli, no najnovšie uniknuté informácie sa týkajú práve tohto výrobcu mobilných zariadení. Konkrétne sa objavili správy o nadchádzajúcej vlajkovej lodi výrobu IUNI U4. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hneď niekoľko obrázkov odkrýva samotný dizajn modelu IUNI U4. Ten príde s extrémne úzkym rámom okolo displeja, 2.5D sklom a zaujímavo vyznievajú hlavne úzke časti rámu nad, respektíve pod displejom. To by sa malo prejaviť na skvelom pomere displeja k celkovej ploche telefónu. Navyše, pod displejom sa nachádza trojica kapacitných tlačidiel, na ktorých chýbajú tradičné ikony používané na Android zariadeniach. To by mohlo znamenať, že funkcie jednotlivých tlačidiel budú nastaviteľné. Zadná strana zariadenia tiež prináša zaujímave konštrukčné riešenia. Je vyhotovená z jedného kovového kusu a vytvára efektné, trojité hyperbolické zakrivenie. V najtenšej časti teda zariadenia dosahuje hrúbku len 3.6 mm, pričom najhrubšia časť meria 7 mm. V ostatných aspektoch stavila spoločnosť na jednoduchosť a vzadu sa nachádza už len snímač fotoaparátu s bleskom, v spodnej časti potom už len vkusne umiestnené logo IUNI.

IUNI-U4-3
V prípade špecifikácií sa hovorí o 5.2-palcovom FullHD Sharp displeji, procesore Snapdragon 820, 4/6 GB RAM pamäti či 64/128 GB vnútornom úložisku v štandarde UFS 2.0. Na IUNI U4 si našli svoje miesto aj hlavná kamera Sony IMX377, ktorá príde s 13 MPx rozlíšením, USB Type-C, ale aj snímač odtlačkov prstov, ktorý bude umiestnený na boku zariadenia. Operačný systém má obsahovať nadstavbu IUNI OS 2.0. Ako už je IUNI známe, na konkurentov by malo zaútočiť aj perfektnými cenami. Za model s konfiguráciou 4/64 GB zaplatí záujemca približne 270 €, výkonnejšia verzia 6/128 GB bude dostupná za 338 €. Ak sa tieto správy potvrdia, pôjde o veľmi zaujímavé zariadenie, ktoré bude priamym konkurentom pre ZUK Z2 Pro či Xiaomi Mi5.

Kúpiť IUNI U3 s 2K displejom, 3 GB RAM a Snapdragonom 801 za 291 €

IUNI-U4-5

IUNI-U4

Zdroj: MyDrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]