Teraz čítate
iPhone oslavuje 10 rokov! Pozri si video, ktoré porovnáva 15 doteraz predstavených iPhonov

banner-iphone-7
Bývalý riaditeľ technologického giganta Apple, Steve Jobs,  práve v dnešný deň pred 10 rokmi potvrdil, že Apple vstupuje na pôdu telefónov a pripravuje prvú generáciu smartfónu. Koncept iPhone dnes oslavuje 10. narodeniny!

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Steve Jobs patril nepochybne k najväčším vizionárom v oblasti technológií vôbec. Spoločnosť Apple viedol ku kreatívnosti a inovatívnosti, čo sa nakoniec podpísalo aj na výsledných produktoch. Koncept iPhonu navždy zmenil pohľad na telefón a inšpiroval radu ďalších výrobcov k tomu, aby prišli so svojím počítačom do vrecka.

iphone-1st-generation

Prvá generácia telefónu Apple iPhone 2G predstavená na konferencii Macworld v januári 2007.

Zdroj fotografie: iFixit

Zobraziť slovenskú cenu iPhone 7

Charakteristickým pre iPhone bol a stále je vlastný operačný systém, ktorý je maximálne optimalizovaný. Ak to všetko podporíme vlastným hardvérom, získame zariadenie, ktoré pred pár rokmi nemalo na trhu smartfónov žiadnu konkurenciu.

iphone7-plus

Najnovší prírastok do iPhone rodiny – Apple iPhone 7 Plus

Zdroj fotografie: Apple
Za 10 rokov spoločnosť Apple predstavila 15 modelov svojich iPhonov. Všetky z nich nájdeš vo videu, kde autor porovnáva rýchlosť, výkon, fotoaparáty, hlasitosť reproduktorov a teplotu pri nabíjaní. Si zvedavý, ako obstála najnovšia, 7. generácia iPhonu, oproti prvotine z dielne Apple? Potom si pozri nasledujúce video.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Bendik
Som študentom vysokej školy, ktorý sa zaujíma o nové technológie, rád skúma, zisťuje, porovnáva a kriticky myslí. Členom redakcie som s väčšími prestávkami od januára 2016.