Si zaneprázdnený človek, ktorý nemá čas na veľké vyváranie, no napriek tomu si rád niečo ukuchtíš? Xiaomi ti ponúka malé a inteligentné riešenie tvojich problémov vďaka svojmu indukčnému variču, ktorý teraz kúpiš prostredníctvom FonTech Shopu za super cenu.

Všetci dobre poznáme situácie, kedy sa po náročnom dni dovalíme domov a najlepší pocit v tomto momente je vyloženie nôh a nič nerobenie. Ak sa však dostaví pocit hladu a v chladničke už nič nezostalo, tak je zle. Xiaomi však má chytré riešenie pre takéto situácie a hlavne ľudí, ktorí nemajú čas na veľké vyváranie, no napriek tomu si radi niečo uvaria. Tým riešením je indukčný varič Xiaomi.

Moderný a bezpečný dizajn

Xiaomi indukčný varič prichádza s moderným dizajnom v bielom prevedení. Dvojitá protišmyková ochrana zabezpečí, že hrniec sa vďaka nej drží v stabilnej polohe, čo je častokrát slabá stránka mnohých varičov. Súčasťou variča je aj kvalitná izolácia vody a elektriny, ktorá dokáže zabrániť náhodnému úniku.

Inteligencia a viac ako 100 režimov varenia

Silnou stránkou tohto variča je však jeho inteligencia a množstvo režimov pre pohodlné varenie, ktoré je podporené dvojfrekvenčnou ohrievacou technológiou. Indukčný varič od Xiaomi ponúka viac ako 100 rôznych režimov pre varenie. Navyše dokáže inteligentne regulovať teplotu vďaka externej sonde. Samozrejme nechýba ani možnosť pripojenia k smartfónu a aplikácii.

Skvelá cena a dodanie EU Express

To všetko ponúka indukčný varič DCL01CM od Xiaomi len za skvelých 83 €, ktorý si môžeš kúpiť prostredníctvom zľavového kupónu vo FonTech Shope.

Kúpiť Xiaomi indukčný varič za 83€  bez DPH
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Zaobstarať si budeš musieť len redukciu pre napájací kábel, ktorá nie je súčasťou balenia. Upozorňujeme, že hrniec jeho súčasťou taktiež nie je. Nezabudni si priplatiť za dodanie EU Express v hodnote 11.45 €, ktoré ti zaručí dodanie bez ďalších poplatkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom