Teraz čítate
Inteligentná váha od Xiaomi sa ťa pokúsi udržať v ideálnej kondícii už za 34 €

V prípade, že patríš medzi hŕstku vytrvalcov, ktorých stále neomrzeli novoročné predsavzatia, tak ti patrí náš nesmierny obdiv. Ak je aspoň jedno z tvojich predsavzatí spojené s pohybom, zmenou životného štýlu či stravovania, určite sa začala pomaly, ale isto meniť tvoja váha. Jej zmeny vďaka nasledovnému inteligentnému gadgetu môžeš sledovať najdetailnejšie ako je len možné.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Inteligentná váha vyrobená spoločnosťou Xiaomi je vybavená technológiou Bluetooth 4.0, vďaka čomu sa dokáže bez námahy spárovať s takmer každým smartfónom. K využitiu jej plného potenciálu ti teda odporúčame stiahnuť aplikáciu Mi Fit, kde môžeš podrobne pozorovať rozdiely, ktoré nastali pri konkrétnych váženiach. Váha ti v spolupráci s aplikáciou vypočíta aj tvoj BMI index. Vďaka jednoduchému a elegantnému dizajnu zapadne tento pomocník do každej domácnosti, pričom sa kvôli malým rozmerom nemusíš báť toho, že by ti niekedy zavadzala.

Xiaomi váhazdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi inteligentnú váhu za 34 €
Zľavový kupón FONTECH

Aby toho nebolo málo, váhu môžu využívať viacerí členovia tvojej domácnosti, nakoľko zvládne zaznamenávať údaje až 16 rôznych osôb. Vrchná sklená časť je vybavená až 161 LED diódami, ktoré spoločne slúžia na zobrazovanie váhy s presnosťou na 50 gramov. Toto všetko je napájané pomocou štvorice tužkových AA batérií, ktoré v balení umiestnené nie sú, a tak si ich budeš musieť dokúpiť zvlášť.

zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi váhu si môžeš kúpiť už za 34 € vďaka nášmu exkluzívnemu kupónu FONTECH. Počítať však musíš s 5 € platbou za dopravu. Je pravdou, že tento produkt nie je najlacnejší, no predstavuje skvelú investíciu, ktorá ti môže dopomôcť k vylepšeniu tvojej postavy a celkovo zdravšiemu životu.

Xiaomi váhazdroj fotografie: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
70%
Chcem to
10%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail patrik@fontech.sk
  • peterpan

    hmm ta mlada cinanka ci japonka je chutnucka a sexi ;-)