Nieje to tak dlho, čo bolo predstavené prvé zariadenie s novým typom konektoru USB, Type-C. Tento konektor si pomaly začínajú obľubovať aj čínsky výrobcovia smartfónov a už čoskoro budeme na trhu vidieť smartfóny s týmto konektorom. Medzi prvé sa radí aj čínsky Innos D600.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Asi najzaujímavejším aspektom tohto kúsku je nepochybne jeho veľká batéria o kapacite 6000 mAh, čo značí výdrž atakujúcu 3 dni. Zvyšná výbava sa tiež nenechá zahanbiť. Máme tu 3 GB operačnej pamäte RAM, nový 64 bitový procesor od Qualcommu, Snapdragon 615, 32 GB úložisko a 5.2 Full HD IPS displej pokrytý odolným sklom Gorilla Glass 3. generácie. Na zadnej strane sa nachádza 16 MPx fotoaparát a na prednej strane zase 5 MPx kamera. Potešíme aj fanúšikov sietí štvrtej generácie (4G), ktorá má tiež podporu FDD-LTE a TD-LTE pásiem, čo znamená, že 4G môžete využívať aj v Európe. Rozmery zariadenia sú 144 x 72.2 x 11.9 mm, ktoré by mohli byť aj menšie, ale je to daň za veľkú batériu.

Na záver by som chcel poznačiť, že asi najväčšie obavy môžu vzniknúť práve kvôli novému USB konektoru Type-C a to vďaka nedostupnosti príslušenstva, ale myslím si, že ešte v priebehu roka začnú výrobcovia používať nový USB štandard a príslušenstvo nebude problém. Cena a zahájenie predaja zatiaľ nie sú známe. V prípade nových informácií o dostupnosti a cene vás budeme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú