Dámy a páni, toto už nie je len tak malá novinka. Dnes mi príde vtipné, že som si myslel, že po Avengers: Endgame sa budeme nudiť a nebudeme mať čo riešiť ohľadom MCU, oznamuje portál Geeks WorldWide.

Po úniku informácií o plánovaných filmoch sa to však zmenilo. No a dnes… dnes je to úplné šialenstvo. Dosť možno sme sa totiž práve dozvedeli, kedy sa objaví Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe! Čo o projekte zatiaľ vieme?

Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe

Ako svetu pred pár dňami potvrdil dôveryhodný zdroj, štúdio Marvel má v budúcich rokoch naozaj obrovské plány. Asi najviac vzrušujúcou súčasťou týchto plánov však sú pripravované New, Young či Dark Avengers filmy, ktoré nám ukážu doposiaľ neprebádané kúty tohto komiksového sveta. Dnes ale prichádza správa, ktorá v očiach mnohých fanúšikov prekoná všetko, čo sme si doteraz mohli priať.

V Marvel Studios to kreatívne srší a momentálne sa pracuje na viacerých zaujímavých projektoch. Jedným z nich údajne má byť aj Fantastická štvorka, ktorú do Marvel Cinematic Universe prinesie režisér Peyton Reed. Ešte než sa začnete tešiť, chcem vás upozorniť, že ide o neoficiálnu informáciu z vnútorného zdroja. 

Správy teda vravia, že o Fantastickú štvorku sa postará režisér oboch Ant-Man filmov, píše movieweb.com. Ten je nepochybne logickou voľbou, keďže v minulosti už nad týmto projektom viackrát rozmýšľal. Kevinovi Feigemu dokonca už niekoľko razy podsúval svoju víziu príbehu.

Reed by chcel, aby bola Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe zasadená do 60. rokov 20. storočia. Do deja by taktiež chcel priviesť Kvantovú sféru či záporáka menom Black Knight. Ak je správa pravdivá, detaily sa pravdepodobne dozvieme na tohtoročnom Comic Cone, ktorý začne 17. júla. Je tu však ešte niečo, čo musíte vedieť.

Tajný zdroj taktiež prezradil, že Marvel plánuje premiéru v roku 2022. V ňom má už teraz rezervované tri dátumy vydania (18.2., 6.5., 19.7.), pričom podľa všetkého vyjde počas letnej sezóny. To by teda znamenalo, že Fantastická štvorka k nám dorazí približne o 3 roky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom