banner-redmi-3s
Spoločnosť iNew má na trhu dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby smartfónov. Prvé zmienky pochádzajú už z roku 2007. Celé to však vypuklo až v roku 2012. Vrchol svojej slávy uzrela spoločnosť v roku 2014 s predstavením smartfónu iNew V3, ktorý sa tešil celosvetovej popularite vďaka nádhernému a sviežemu dizajnu, kvalitnému fotoaparátu a prístupnej cenovke. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac než 600 zamestnancov.

Podľa nových správ spoločnosti iNew sa môžeme tešiť na novú sériu smartfónov Pandora. Prvým z nich bude iNew Pandora R9. Podľa výrobcu bude Pandora R9 výkonnejšia než „iná“ R9. Ťažko posúdiť, ktorá R9 bola myslená, nakoľko poznáme až 2 smartfóny s označením R9 a to Oppo R9 a Elephone R9. Bude zaujímavé sledovať, či iNew splní svoje tvrdenie, nakoľko Oppo R9 je poháňané čipsetom Mediatek Helio P10. Elephone nastavil latku ešte vyššie, pretože použil Mediatek Helio X20. Pre spoločnosť, ktorá nemá skúsenosti s high-end sektorom, to bude veľká výzva.

inew-pandora-r9-2-3

To, čo spoločnosti iNew ide veľmi dobre, sú fotoaparáty. iNew sa nebojí experimentovať. Starší smartfón iNew V8 prišiel s otočným fotoaparátom ako presná napodobenina Oppo N1. S týmto konceptom sa iNew znovu dostal do povedomia verejnosti. Veď kto by nechcel 13 MPx fotoaparát s duálnym bleskom na oboch stranách jediným otočením. Najnovšie teasery naznačujú, že iNew znovu experimentoval s predným fotoaparátom. Na teaseri je vyobrazená silueta smartfónu so silnou žiarou vychádzajúc pravdepodobne z LED blesku pri prednom fotoaparáte. iNew ešte dodáva, že na prednej selfie kamere pracovali naozaj tvrdo.

inew-pandora-r9-2-1

Druhý teaser pravdepodobne vyobrazuje objektív zadného fotoaparátu, ktorý by mal podávať výborné výsledky v nočných hodinách. Posledný teaser znázorňuje prítomnosť čítačky odtlačkov prstov. Ak je to pravda, bude to prvý smartfón od iNew, ktorý príde s čítačkou odtlačkov prstov. Pre viac informácií si budeme musieť ešte nejaký čas počkať. O ďalších novinkách vás budeme informovať.

inew-pandora-r9-2-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom