iNew pripravuje výkonnú vlajkovú loď iNew L5 a nové smartwatch

banner-letv-one-pro
iNew malo teraz poslednú dobu veľmi rušné týždne, 18-21. októbra sa konala v Hong Kongu veľká prehliadka elektroniky, kde nechýbala ani táto spoločnosť. Okrem súčasných modelov tu však odhalili aj svoje nové smartwatch či novú vlajkovú loď.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O výbave samotných hodiniek toho vieme ešte veľmi málo, no už teraz sú vonku prvé rendre. Okrem toho, iNew zverejnilo na svojej Facebookovej stránke aj teaser na nový iNew L5.

Nové smartwatch od iNew budú obsahovať kovový rámik v kombinácii s koženým remienkom. Na ovládanie budú možno slúžiť až 3 tlačidlá. Na zobrazenie bude slúžiť klasický štvorcový displej. Pravdepodobne budú dodávané s vlastným operačným systémom a zaradia sa do nižšej cenovej kategórie.

Okrem už spomínaných hodiniek, iNew pripravuje novú, tento raz aj výkonnú vlajkovú loď, ktorá bude mať podľa posledných informácií až 3 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte. Nebude chýbať ani kovový rám lemujúci celé zariadenie. To celé zakončí čítačka odtlačkov prstov, ktorá by mala byť umiestnená na zadnej strane zariadenia. Toto je však všetko, čo zatiaľ poznáme a neostáva nám nič iné, než len čakať na viac informácií.

l5

Zdroj: Facebook iNew Phone

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]