Moderné technológie nám dokážu v každom smere uľahčiť náš každodenný život a pomôžu dokonca aj s upratovaním. Odteraz nie je potrebné strácať dlhé hodiny vysávaním, keď to zvládne automaticky spraviť aj tento inteligentný vysávač ILIFE V5S. Jeho nespornou výhodou nie sú len mnohé užitočné funkcie, ale najmä cena, ktorá je oproti konkurencii omnoho nižšia. 

Predstavoval si si niekedy, aký by bol život skvelý, keby si nemusel sám vysávať a upratovať špinu na podlahe? Teraz sa môže takáto predstava stať skutočnosťou vďaka robotickému vysávaču ILIFE V5S, ktorý toho zvládne naozaj mnoho.

Množstvo senzorov pre dokonalé povysávanie

Jeho inteligentný senzor dokáže vôkol seba rozoznať prach či špinu a následne sa tento šikovný pomocník automaticky pustí do práce a vyčistí až 180 m2 podlahyProblém mu nerobí ani neporiadok priamo pri stene alebo v rohu izby. Taktiež je možné nastaviť pracovný plán, podľa ktorého sa bude vysávač riadiť a začne upratovať vždy vo vopred nastavený čas.

Aby nedošlo k nárazu do steny, tak je ILIFE V5S vybavený nárazovým infračerveným senzorom, ktorý pri zaznamenaní prekážky zmení smer pohybu vysávača. Ten vďaka ďalšej funkcii nespadne ani na schodisko, pretože ďalší senzor sa špecializuje na meranie výšky pod jeho „podvozkom“. Ak zaznamená väčšiu vzdialenosť od podlahy, napríklad pri prechode na schody, automaticky sa zastaví a vráti späť.

Vďaka nízkej konštrukcii iba 7 cm môže vliezť pod nábytok a v prípade potreby doplnenia energie 2600 mAh batérie sa sám zapojí do nabíjacieho doku. Počas vysávania dokáže účinne „pozmetať“ neporiadok vďaka veľkému záberu kief a dokonca dokáže prejsť cez 1,2 cm vysoké prekážky.

Majiteľ môže informácie o procese vysávania získať z LED indikátora na vrchu konštrukcie. Tam sa nachádza aj tlačidlo pre zapnutie automatického čistenia. Počas jeho práce ho takmer vôbec nepočuť, pretože sa po byte či kancelárii pohybuje absolútne potichu a produkuje hlučnosť menšiu ako 50 dB. Inteligentný robotický vysávač ILIFE V5S dokáže so sacou silou až 850 Pa zvládnuť každý typ špiny. Postará sa o prach, ale zvládne tiež väčšie čiastočky neporiadku či vďaka utierke z nanovlákna aj rozliatu tekutinu. Nie je tak preto dôvod na obavy, že za sebou zanechá neuprataný priestor.

V Európe s rýchlou dopravou

V balení tohto pomocníka do domácností nájdeš potrebné komponenty, od nabíjacieho doku, čistiacej kefy, utierky, filtra, až po diaľkový ovládač a anglický návod. Ten ti do detailov prezradí všetky jeho funkcie, ktoré ti uľahčia bežný život a ty sa tak miesto upratovania môžeš venovať aj iným činnostiam.

Kúpiť robotický vysávač ILIFE V5S z EU skladu za 124 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

Navyše nie je takýto inteligentný pomocník vôbec drahý, pretože jeho cena je len 124 €. Zákazníka rozhodne poteší aj fakt, že vysávač ILIFE V5S je dostupný v EU sklade, takže sa nemusí báť dodatočných poplatkov. Odporúčame využiť dopravu Expedited Shipping bez ďalších poplatkov. Upozorňujeme, že zľava sa aktivuje po priradení vysávača do nákupného košíka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom