Spoločnosť Razer je mnohým známa predovšetkým kvôli angažovaniu sa v hernom priemysle. Vďaka prvému hernému smartfónu sa však uplatnila aj vo svete smartfónov. Prvý smartfón sa vydaril a ani nie po roku sa fanúšikovia môžu tešiť na pokračovanie v podobe Razer Phone 2.

Prvá generácia Razer Phone priniesla naozaj poriadny herný výkon, čo potvrdzujú hardvérové parametre. Aj napriek výkonnému procesoru Snapdragon 835 či 8 GB RAM pamäti je stále čo vylepšovať. Priestor na vylepšenie bude mať spoločnosť vďaka oznámeniu druhej generácie. Ako to bolo v prípade prvého zariadenia, očakáva sa, že pri názve sa potvrdí staré známe – dokonalosť je nekonečná jednoduchosť. Nový smartfón by teda mal niesť pomenovanie Razer Phone 2. Kedy dôjde k predstaveniu, ešte nie je známe, no pravdepodobne to bude ešte v tomto roku.

Prečítajte si tiež!
Herný Xiaomi Black Shark je aktuálne najvýkonnejší smartfón sveta. Jeho cene veriť len ťažko

Čo od Razer Phone 2 očakávať ?

Novinka sa objavila už aj v testoch AnTuTu. Je zrejmé, že dôjde k výmene čipsetu Smartdragon 835 za najnovší Snapdragon 845. Kapacita operačnej pamäte zostane nezmenená. Interný priestor ponúkne až 512 GB.

Smartfón by mal ďalej obsahovať 5,7-palcový LCD panel so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. O vzhľade smartfónu môžeme ale len polemizovať, nakoľko nie sú známe žiadne podrobnosti. Smartfón by však mohol obsahovať jednu z najznámejších funkcií spoločnosti Razer.

Jedná sa o technológiu LED svetiel známu pod názvom Chroma. Túto funkciu s obľubou začleňujú do viacerých produktov akými sú napríklad klávesnice, herné myši či notebooky. Chroma sa teší obľúbenosti medzi fanúšikmi, ktorí si tak môžu prispôsobiť osvetlenie podľa vlastných preferencií. Okrem toho je k dispozícii aj pridanie sekvencií, vďaka ktorým je možné nastaviť rýchlosť prepínania svetelného systému v škále viacerých farieb.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú