Zvuk a hudba sú v spojení s človekom už od prehistorických dôb. Niečo sa zmenilo, ale princíp ostáva rovnaký. Ak chceš aj ty počúvať kvalitný zvuk vždy a všade, tieto gadgety by nemali uniknúť tvoju zraku.

Bluetooth reproduktor Blitzwolf BW-F4

Cena s kupónom: 33 €

Kúpiť Bluetooth reproduktor Blitzwolf BW-F4 za 33 €
Zľavový kupón 353e17

Model BW-F4 od spoločnosti Blitzwolf je profesionálny Bluetooth reproduktor, ktorý kombinuje výkon dvoch výkonných 10 W reproduktorov, medzi ktorými je silná basová jednotka. Okrem rozhrania Bluetooth 4.0 je možné využiť AUX káblový vstup pomocou 3,5 mm jacku. Na vrchnej strane sa nachádza skupina 6 tlačidiel pre reguláciu hlasitosti, prepínanie medzi skladbami, prijatie hovorov a pozastavenie prehrávania hudby. Napájanie zabezpečuje veľká 4 000 mAh batéria, ktorá dokáže pri hlasitosti 70% prehrávať hudbu až 10 hodín. S použitím kupónu 353e17 cena klesne na 33 €.

Slúchadlá Blitzwolf BW-VOX1

Cena s kupónom: 15 €

Kúpiť slúchadlá Blitzwolf BW-VOX1 za 15 €
Zľavový kupón bb4eed

Ďalším zaujímavým zvukovým produktom od spoločnosti Blitzwolf sú štupľové slúchadlá BW-VOX1, ktoré disponujú dvomi zvukovými jednotkami, ktoré sa starajú o čo najlepšiu kvalitu zvuku. Aby komfortne sedeli v ušiach, súčasťou balenia sú aj 3 páry izolátorov rôznych veľkostí. Ich úlohou je chrániť ucho pred chladnými kovovými časťami a zároveň redukovať zvukový šum z okolia. Slúchadlá sú vybavené 1,2 metrovým káblom, na ktorom je tiež umiestnená riadiaca krabička s tlačidlami pre regulovanie hlasitosti a pozastavenie skladieb. Kúpiť ich môžeš za necelých 15 €, ak využiješ zľavový kupón bb4eed.

Slúchadlá Xiaomi Piston Basic

Cena s kupónom: 4,81 €

Kúpiť Xiaomi Piston Basic slúchadlá za 4,81 €
Zľavový kupón 47fa98

Xiaomi Piston Basic sú lacnou alternatívnou pre používateľov, ktorí nechcú za slúchadlá minúť veľa. Neobsahujú najpokrokovejšie reproduktory ako rádovo drahšie varianty, ale ich konštrukcia vydrží aj hrubšie zaobchádzanie než konkurencia v tejto cenovej relácii. Nešetrilo sa ani na maličkostiach a k dispozícii máš plnohodnotný 1,2 metrový kábel s plochým dizajnom. Na kábli je umiestnené tlačidlo pre pozastavovanie skladieb alebo hovorov a mikrofón. Späť k už spomínanej priaznivej cene, ktorá je v tomto prípade iba 4,81 € s použitím zľavového kupónu 47fa98.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom