Cena hodiniek Huawei Watch s Android Wear bude možno až 1000 dolárov

Veľtrh MWC je takmer na konci a okrem rôznych smartfónov a tabletov tu boli predstavované iné zariadenia, ako napríklad smartwatch. Medzi tie zaujímavejšie hodinky patria aj Huawei Watch, ktoré boli predstavené ešte pred MWC. Huawei Watch by mali byť jedny z tých lepších hodiniek, ale bohužiaľ stále nevieme ich presnú cenu. Ani na stánku Huawei v Barcelone toho veľa o cene neprezradili, no podľa webu BGR, ktorý sa od jedného zdroja dozvedel cenu, by sa malo jednať až o 4-cifernú sumu. Presnejšie 1000 dolárov, čo je za smartwatch naozaj veľa. Je pravda, že Huawei Watch sú zatiaľ jedny z najlepších hodiniek, ale ich cena je 3-krát vyššia ako napríklad cena Moto 360.

Motorola Moto 360 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dátum vydania sme sa stále nedozvedeli a uvedená cena by mala patriť modelu s pravým zlatom a striebrom. To znamená, že obyčajný model týchto hodiniek by mohol byť podstatne lacnejší. Na oficiálne ceny si však budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]