Huawei potvrdilo, že ich smartwatch nakoniec nebudú vôbec predražené

Mnoho internetovým fórám nedala pokoj správa, ktorá udávala štartovaciu cenu nových, dizajnovo dokonalých smartwatch z dielne čínskeho Huawei. Táto cenovka mala byť osadená na hranici 1000 dolárov, čo by v prepočte na eurá bolo skutočne mastných 950 €.

[/blockquote]

Cena však skutočne nie je zvádzajúca, no bude sa jednať o spracovanie hodiniek z 24-karátového zlata. Nejednému sa zdali tieto informácie nedôveryhodné a my sme patrili medzi tých pár nadšencov, ktorým sa podarilo zistiť, ako to je. Kontaktovali sme slovenské s české zastúpenie Huawei s prosbou, či by sa mohli vyjadriť k informáciám o cene nových Huawei Watch. Tu je ich odpoveď:

Dobrý den, cenovku Vám zatím nemůžeme prozradit, ale určitě tušíte správně, že kolem 1000 dolarů se to pohybovat nebude. Tato cenovka by byla možná jen pro nejvyšší verzi hodinek, která je z opravdového 24karátového zlata. Běžné modely se budou pohybovat na přijatelné cenové hladině této kategorie produktů. Ale víc Vám k tomu říct zatím nemůžu.

Samozrejme, konečná cena potvrdená nebola, no ako tvrdí Huawei, cenovka nie je nastavená príliš vysoko a jednať sa teda bude o dostupné zariadenie s prémiovým dizajnom.

Sleduj FónyzČíny.sk na Facebooku a Google+!

Akú cenu Huawei Watch odhadujete vy? 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.