Huawei pripravuje smartfón s vysúvacím fotoaparátom

Huawei neoddychuje ani cez leto a pripravuje predstavenie ďalšieho smartfónu, ktorý práve prešiel certifikáciou Tenaa. Podľa informácií z Tenaa by sa malo jednať o Huawei ATH-AL00.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri prvom pohľade na tento smartfón sa možno pýtate, kde je predný fotoaparát? Predný fotoaparát tam stále je, v prípade potreby ho môžete stlačením veľkého tlačidla na bočnej strane smartfónu vysunúť a po použití zase zasunúť späť.

Veľa informácií o tomto smartfóne ešte nemáme, ale objavujú sa špekulácie o možnom xenónovom blesku, ktorý bude svietiť na obe strany. Z Tenaa ešte vieme, že tento smartfón nebude mať žiadne kapacitné tlačidlá, ale bude obsahovať obsahovať 2 bočné tlačidlá. Jedno z nich bude na odfotenie, a druhé bude slúžiť na vysunutie už spomínanej selfie kamerky.

wpid-s_916fa6e210514a7584c0d571941e07a7Zhodou náhod Huawei na sociálnej sieti Weibo publikoval upútavku na 10.augusta, čo môže znamenať že 10. augusta bude tento netradičný smartfón oficiálne predstavený.

Zdroj: Gizmochina.com

 

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]