banner-mate-s
Po príchode inteligentných hodiniek na trh sa lídrami bezpochyby stali najväčší giganti Apple s Apple Watch a Samsung s radou hodiniek s operačným systémom Tizen.

Medzi zaužívané značky na tomto trhu však prerazila aj spoločnosť Motorola s modelom Moto 360 a prekvapením bol príchod Huawei Watch od čínskeho Huawei. Ten ponúkol impozantný dizajn, plne okrúhly displej či skutočne prémiové materiály a spracovanie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po troch mesiacoch od predstavenia pôvodnej verzie Huawei Watch sa firma rozhodla rozšíriť líniu inteligentných hodiniek. Do rady Watch tak pribudnú dve nové variácie, Elegant a Jewel. Verzia Elegant prinesie pravdepodobne konštrukciu z pravého zlata a verzia Jewel, ako už z názvu vyplýva, disponuje vzácnymi šperkami okolo ciferníku.

Huawei Watch W1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


huawei-watch-editions-h1

Všetky zmeny sa však dejú len po stránke spracovania. Vo vnútri zariadenia tak nájdeme presne tie isté špecifikácie ako u „klasických“ Huawei Watch. 1,4-palcový AMOLED displej s rozlíšením 400 x 400 pixelov je doplený o procesor Snapdragon 400 od Qualcommu, 512 MB RAM, 4 GB internej pamäte a nechýba ani 300 mAh batéria.

watches
Hodinky pracujú na operačnom systéme Android Wear a sú kompatibilné so zariadeniami so systémom iOS 8.2 a jeho vyššími aktualizáciami, respektíve s Androidom 4.3 a vyšším. Hodinky budú k dispozícii na konci prvého kvartálu roka 2016 v Spojených štátoch, no o konkrétnej distribúcii na Slovensko sa zatiaľ nevie. Cena verzie Elegant začne na hodnote 465 €, pričom verzia Jewel príde so štartovacou cenou na úrovni 560 €.

Zdroj: PhoneArena.com, (2)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú