banner-p9Súčasná vlajková loď Huawei, Huawei P9, sa stabilne dostala na všetky možné trhy a predaje bežia na plné obrátky už niekoľko týždňov. Nemáme k dispozícii presné čísla, no o kvalitách tejto vlajkovej lode čínskeho giganta absolútne nepochybujeme. Sled udalostí priniesol aj prvé informácie o pripravovanej jubilejnej 10. generácii. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Veľkou dominantnou smartfónov Huawei sú snímače odtlačkov prstov, ktoré sú umiestnené na zadnej strane a radia sa medzi absolútne najrýchlejšie. Zdá sa však, že dizajnéri prišli s novou koncepciou, ktorá má disponovať spomínaným skenerom odtlačkov v hardvérovom domovskom tlačidle. Tieto informácie nie sú zatiaľ oficiálne potvrdené, no spomeňme si napríklad na duálne fotoaparáty od Leica, ktoré boli potvrdené ešte 6 mesiacov pred predstavením.

Huawei P9 Dual SIM 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>p10

Koncept Huawei P10


[tip color=“white“]TIP:  Nádherný Huawei P9 s duálnym 12 MPx Lecia fotoaparátom dostupný na Slovensku [/tip]

Huawei P10 bude určite parádnym smartfónom a oslava okrúhlej „10“ generácie by mohla pre fanúšikov priniesť množstvo nových funkcií a vylepšení. Do predstavenia ostáva približne 10 mesiacov, čiže nové informácie dostávame zatiaľ veľmi sporadicky.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom