banner-honor-8Nadchádzajúca vlajková loď Huawei, phablet Mate 9, by s najväčšou pravdepodobnosťou mohol byť predstavený už budúci mesiac. Čínska spoločnosť potvrdila dátum konferencie na 3. november, no predstavenie novinky nespomenul. Napriek tomu si myslíme, že novinka bude predstavená práve na tejto konferencií. Veľké množstvo uniknutých informácií z rôznych zdrojov tomu totiž nasvedčuje.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Posledná fotografia pochádza od Evana Blassa, ktorý na Twitter uverejnil oficiálny render. Zatiaľ si nie sme istí v koľkých farebných prevedeniach sa bude smartfón predávať, no na obrázku sa objavil v elegantnej ružovej farbe. Okrem toho môžeme na obrázku vidieť aj duálnu kameru, ktorá je vybavená kvalitnými objektívmi Leica. Na zadnej strane sa taktiež nachádza skener odtlačkov prstov a duálny LED blesk. Poteší tiež prítomnosť 3,5 mm audio jacku, ktorý sa nachádza na hornej strane smartfónu. Použitý bude aj reverzibilný USB Type-C konektor.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

ad86eac783bd4b51bcc9a8007d123c3e

Predchádzajúce dohady hovoria o 5,9-palcovom displeji, ktorý bude disponovať FullHD a aj 2K rozlíšením. O výkon sa postará 8-jadrový procesor Kirin 960 spolu so 4 GB RAM pamäte a 64 / 128 GB úložiskom. Dokonca sa hovorí aj o verzií so 6 GB RAM a 256 GB vnútorného úložiska, no opäť sa jedná len o dohady. Veríme, že 3. november bude skutočne dňom, kedy sa oficiálne dočkáme Mate 9-ky.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.