Huawei Mate 9 ponúkne kombináciu 20 a 12 MPx duálneho fotoaparátu

banner-honor-8Predstavenie high-end phabletu z dielne Huawei, Mate 9, je naplánované už o niekoľko dní. Stále sa však dozvedáme nové a nové informácie, ktoré dotvárajú pomyselnú skladačku okolo smartfónu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Duálny fotoaparát v modeli P9 obstál veľmi dobre a čínsky gigant teda bude naďalej pokračovať v tejto úspešnej „tradícii“. Podľa najnovších informácií sa máme pripraviť na špičkovú kombináciu 20 + 12 MPx duálneho fotoaparátu v Mate 9. Tieto detaily priniesol známy analytik Pan Jiutang na sociálnej sieto Weibo, kde tiež spomenul možnosť implementácie skenera odtlačkov prstov pod displej.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-9-pan

Až donedávna sa tiež hovorilo o dostupnosti verzie so zahnutým displejom, no podľa posledných informácií sa výrobca nechystá predstaviť takúto verziu. Huawei Mate 9 bude ďalej disponovať najnovším procesorom Kirin 960, 4 GB RAM pamäte, Androidom 7.0 Nougat s nadstavbou EMUI, spomínaným duálnym fotoaparátom a prémiovým dizajnom. Oficiálne predstavenie je naplánované na 3. november.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
25%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]