Huawei uviedol nedávno na trh svoje najnovšie slúchadlá – Huawei FreeBuds 5 so zaujímavým tvarom aj funkciami. Ergonomický tvar týchto slúchadiel zaručuje pohodlie počas dlhých hodín používania. Výkon týchto slúchadiel je tiež impozantný, s batériou, ktorá vydrží až 30 hodín s nabíjacím puzdrom a s technológiou Super Charge, ktorá umožňuje plné nabitie len za 20 minút.

Okrem svojho pôsobivého vzhľadu majú aj ergonomický tvar, ktorý zaručuje maximálny komfort počas ich nosenia. A to nie je všetko! Batéria im vydrží až neuveriteľných 30 hodín, a čo je ešte úžasnejšie, vďaka technológii Super Charge sa nabijú už za 20 minút. Huawei FreeBuds 5 boli vytvorené pre mladú generáciu, ktorá si potrpí na štýl, pohodlie a výkon. Nechaj sa uniesť ich jedinečným dizajnom a uži si dokonalý hudobný zážitok bez obmedzení.

Hudobný zážitok na mieru

Väčšina bezdrôtových slúchadiel má typický, známy dizajn, ktorému dominuje veľký náušník. Vo vnútri sú potom usporiadané tak, že ich tri základné časti – reproduktor, batéria a ovládacie tlačidlo, sú umiestnené veľmi blízko náušníka. Slúchadlá s takouto konštrukciou nemajú dostatok priestoru na inštaláciu modulu na rýchle nabíjanie batérie a je takmer nemožné, aby bol reproduktor vybavený výkonným magnetickým systémom. To výrazne obmedzuje kvalitu zvuku, ale aj pohodlie pri nosení. Huawei FreeBuds 5 majú preto trojdielnu architektúru, ktorá tento problém raz a navždy vyrieši.

Huawei

Reproduktor v slúchadlách FreeBuds 5 je umiestnený v náušníku, modul batérie uprostred a ovládacie tlačidlo na konci. Vďaka rozdeleniu týchto troch častí je náušník menší, a teda pohodlnejší a s lepším potlačením hluku. Dostatok priestoru pre každú časť tak poskytuje dokonalý hudobný zážitok. Pre modul reproduktora sa používa dvojitý magnetický obvod, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu zvuku, a batéria je vybavená technológiou Super Charge, ktorá umožňuje veľmi rýchle nabíjanie.

Slúchadlá do uší zvyčajne spôsobujú pri nosení veľký tlak a nepohodlie. FreeBuds 5 sú však takzvané otvorené slúchadlá, ktoré sa nasadzujú na vonkajšiu stranu ušnice, čo výrazne znižuje tlak na zvukovod. Open-fit, teda kôstkové slúchadlá sú tiež vyrobené tak, aby ponechávali priestor, ktorý umožňuje ušným kanálikom voľne dýchať, vďaka čomu je ich nosenie oveľa pohodlnejšie. Slúchadlá Huawei FreeBuds 5 majú tvar dvojitého C, čím prirodzene vkĺznu priamo do uší. Môžeš si tak byť istý, že ti slúchadlá padnú ako uliate.

Huawei

Batéria, s ktorou párty nikdy nekončí

Batéria slúchadiel vydrží 3 a pol hodiny pri zapnutej funkcii potlačenia okolitého hluku a 20 hodín s nabíjacím puzdrom. Keď je funkcia potlačenia okolitého hluku vypnutá, slúchadlá vydržia až 5 hodín a 30 hodín s nabíjacím puzdrom. Huawei FreeBuds 5 tiež podporujú rýchle nabíjanie – slúchadlá sa tak dajú plne nabiť už za 20 minút a už po 5 minútach budú hrať až 2 hodiny.

Huawei FreeBuds 5 a P60 Pro – dokonalá dvojica

Slúchadlá FreeBuds 5 však nie sú jedinou novinkou od spoločnosti Huawei. Nedávno bol predstavený aj nový vlajkový smartfón radu P, Huawei P60 Pro. Má nielen skvelý fotoaparát ovenčený prvým miestom a historicky najvyšším počtom bodov v prestížnom rebríčku DXOMARK, ale je to aj štýlový kúsok technológie, rovnako ako FreeBuds 5. Telefón je inšpirovaný prírodou a prináša modernú estetiku s perleťovou textúrou na zadnej strane.

 

Tento farebný variant sa nazýva Rococo Pearl a obsahuje prírodné minerály z perleťového prášku, ktoré vytvárajú jasný a lesklý efekt s prirodzenou textúrou. Model P60 Pro v tejto farbe v kombinácii so slúchadlami Ceramic White bude tvojou nerozlučnou dvojicou, ktorá rozhodne zaujme svojim dizajnom. Čierny farebný variant smartfónu zas môžeš oživiť slúchadlami vo farbe Coral Orange. Toto dokonalé duo ťa pripraví na leto plné dobrodružstiev – všetky zážitky zachytíte špičkovým fotoaparátom P60 Pro a vychutnáš si nerušené počúvanie obľúbenej hudby na cestách so slúchadlami FreeBuds 5.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP