Úspešné inteligentné hodinky Huami Amazfit Watch sa dočkali svojej odľahčenej verzie. Sú o polovicu lacnejšie a ponúkajú neuveriteľne dlhú výdrž batérie.

Originálne Huami Amazfit Watch sa preslávili najmä vďaka tomu, že spoločnosť na nich pracovala so známym Xiaomi. Naša podrobná recenzia prezradila, že sa jedná o veľmi kvalitný kúsok. Najnovšie hodinky sú už svojím dizajnom jasne stanovené na smer, že majú byť lacnejšou alternatívou k ich drahšiemu súrodencovi. Rozmanité a hlavne moderné farebné kombinácie však dokážu poskytnúť výber pre všetky vekové skupiny. Kvalitne spracovaný remienok šetrný k pokožke rozhodne pohodlne sadne na každé zápästie, pričom hmotnosť hodiniek sa zastavila iba na smiešnych 32 g. Potenciálny záujemca si môže vybrať prevedenie čierny obsidián, pieskovcová šedá, kaki zelená alebo ohnivá oranžová.

Huami Amazfitzdroj fotografie: Amazfit

Dostupná tiež bude možnosť výberu individuálneho vzoru remienka. Nie je to však len moderne orientovaný vzhľad, ktorý robí tieto hodinky výnimočnými. Za zmienku stojí tiež fantastická výdrž 190 mAh batérie, ktorá na jedno nabitie potiahne až 45 dní. Pokiaľ sú však využívané iba bežné funkcie, tak sa výdrž môže predĺžiť až na neuveriteľné 4 mesiace. Všetky detailné informácie hodinky Huami Amazfit Watch Lite zobrazujú na 1,28″ displeji. Ten je po okrajoch príjemne zaoblený v 2.5D tvare a nechýba mu ochrana v podobe skla Gorilla Glass 4. generácie. Polohu hodiniek zisťuje špičkový GPS modul s nízkymi nárokmi na spotrebu energie, ktorý využíva satelitný systém GLONASS.

Huami Amazfitzdroj fotografie: Amazfit

Nenechaj si ujsť
Fitness náramok Amazfit Arc je poriadne vytuningovanou verziou známeho Xiaomi Mi Band 2. Dáš mu prednosť za túto skvelú cenu?

V spolupráci s GPS+ môže používateľ v reálnom čase sledovať dráhu pohybu, nadmorskú výšku a ďalšie detailné informácie. Tých hodinky podporujú neúrekom a zaznamenávať tak dokážu beh, bicyklovanie či klasickú chôdzu, pričom je trasu možné uložiť do ich pamäte. Samozrejmosťou je snímač tepu. Okrem týchto údajov sa na displeji zobrazia aj informácie o počasí, ktoré vyniknú aj za jasného slnka vďaka antireflexnému povrchu displeja. Hodinkám Amazfit Watch Lite nechýba ani certifikácia IP68, ktorá zaručuje odolnosť voči vode a spolu so vstavaným kompasom či barometrom tak spĺňajú požiadavky aj toho najnáročnejšieho športovca.

Huami Amazfitzdroj fotografie: Amazfit

Výrobca ale nezabudol ani na funkciu upozornenia pri prichádzajúcich notifikáciách alebo dlhodobej nečinnosti, kedy na to hodinky používateľa upozornia vibrovaním. Skvelé funkcie týchto hodiniek dopĺňa aj možnosť čítania SMS správ či odomknutie smartfónu. Teraz však prichádza rad na odhalenie cenovky týchto hodiniek, ktorá sa pohybuje na úrovni len 399 juanov, čo je v prepočte približne 52 €. Za túto cenu tak získaš fantasticky vybavené inteligentné hodinky. Tie budú tvojim spoločníkom pri každej športovej aktivite, ale aj počas spánku.

zdroj fotografií: Amazfit

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú