banner-mi-note-2
Všetci majitelia smartfónov stále netrpezlivo čakajú na najnovšie verzie operačného systému Android. Ako posledný bol predstavený nový Android 7.0 Nougat a pre majiteľov HTC 10 máme dobré správy. Aktualizácia na sladký Nougat by k nim mohla doraziť už koncom novembra alebo začiatkom decembra.

Už v minulosti sa spoločnosť HTC zaviazala prinášať majiteľom ich smartfónov najnovšie aktualizácie operačného systému do troch mesiacov od predstavenia. Dávnejšie HTC informoval, že jeho vlajková loď dostane nový Nougat, no nebolo známe kedy. Teraz to vyzerá to tak, že taiwanský výrobca slovo dodrží a prinesie update pre majiteľov HTC 10 už na konci novembra. V prípade omeškania by mohla aktualizácia prísť až začiatkom decembra. Tieto správy sa objavili na sociálnej sieti Twitter, kde o tom informoval LlabTooFeR, ktorý je vývojárom pre MaximusHD ROM.

HTC 10 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-10-nahlad

HTC 10 je vlajková loď spoločnosti predstavená v máji tohto roku. Vo svojej výbave skrýva výkonný procesor Snapdragon 820 a až 4 GB operačnej pamäte RAM. O napájanie sa stará 3000 mAh batéria a nové hry zariadenie zvládne bez problémov s grafickým akcelerátorom Adreno 530. Fotografie v krásnej kvalite zachytí 12 MPx fotoaparát s laserovým zaostrovaním a optickou stabilizáciou. Tú dostala aj predná 5 Mpix kamera pre selfie fotky. Starší brat, HTC M9, by taktiež mal dostať aktualizáciu na nový operačný systém, no tá príde zrejme koncom decembra alebo až v januári.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom