Honor predal v prvom predaji viac ako 208 tisíc kusov Honoru V8

banner-honor-6plus

Popri horúcej novinke Xiaomi Mi Max bol v rovnaký deň predstavený aj high-end zástupca spoločnosti Honor, smartfón Honor V8. Novinka osloví podobnými špecifikáciami ako Huawei P9, teda celokovovou konštrukciou a výborným pomerom ceny a výkonu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvý predaj sa v Číne konal práve dnes a Honor naplno ukázal svoj potenciál. Najnovší Honor V8 bol okamžite vypredaný, pričom sa predalo viac ako 208 tisíc kusov. Výborné výsledky má na svedomí pomerne prijateľná cena, ktorá začína na úrovni 310 € pri najslabšej variante a končí na čiastke okolo 377 € za najvybavenejší model.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


honor v8 detail-28
Ďalším trhákom je použitie duálneho zadného fotoaparátu s rozlíšením 12 MPx. Jeden snímač zbiera čiernobiele zábery a druhý sa zameriava na zhromažďovanie farebných záberov. Smartfón disponuje aj funkciou nahrávania 3D panorámy. Ďalší predaj usporiada spoločnosť 24. mája, žiaľ, zase len pre zákazníkov z Číny. Vyzerá to tak, že Honor V8 bude veľkým konkurentom drahšej vlajkovej lode spoločnosti Huawei, Huawei P9. Ktorý zo smartfónov by ste uprednostnili vy?

Prehľad cien jednotlivých verzií Honoru V8:

  • Honor V8 so 4 GB RAM, 32 GB pamäťou, Kirin 950, FullHD displejom a bez NFC – 310 €
  • Honor V8 so 4 GB RAM, 32 GB pamäťou, Kirin 950, FullHD displejom s NFC – 337 €
  • Honor V8 so 4 GB RAM, 64 GB pamäťou, Kirin 955, 2K displejom s NFC – 377 €
honor v8 detail-16

Vľavo Honor V8, vpravo Huawei P9

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]