Na jar tohto roku sa dcérska spoločnosť čínskeho Huawei rozhodla ukázať svetu svoj prvý notebook, ktorý dizajnom konkuruje omnoho drahšej konkurencii z USA. Netrvalo dlho a tohto nováčika v júni nasledoval ďalší model s mierne upravenou výbavou. Elegantné telo v spojení so skvelým hardvérom ponúka Honor MagicBook už aj v e-shope GearBest.com, kde ho kúpiš za zvýhodnenú cenu.

Po predstaveniach mnohých skvelých smartfónov sa Honor odhodlal vstúpiť aj do sveta notebookov, kde ponúka šikovný stroj určený nielen na práce v office. Prírastok nesúci logo tejto spoločnosti priláka pozornosť zákazníka kvalitným prevedením kovovej konštrukcie o hrúbke len 15,8 mm. Svojím dizajnom pripomína MacBooky od Apple.

Skvelý hardvér v elegantnom obale

Vo svojich útrobách skrýva tento kúsok výbavu, ktorá zahŕňa 4-jadrový procesor AMD Ryzen 5 2500U. Práve tento kremík je zárukou slušného výkonu aj pri náročnejších úlohách. Pri nich mu vypomáha 8 GB operačnej RAM pamäte. Honor MagicBook sa však nestratí ani pri hraní hier. O ich grafiku sa stará akcelerátor Radeon Vega 8, ktorý ponúka obdobný výkon ako konkurenčná Nvidia 940MX.

Kombinácia tohto hardvéru je tak skvelou alternatívou k notebooku Honor MagicBook vo verzii s procesorom Intel Core i5. Túto slušnú výbavu dopĺňa 14″ FullHD obrazovka s pomerom strán 16:9, ktorá má zaberať až 81 % prednej plochy. Miesto pre osobné súbory prináša rýchly 256 GB SSD disk. Honor však nezabudol ani na poriadnu konektivitu, kde jeho MagicBook ponúka čítačku pamäťových kariet, HDMI port, ale aj pripojenie cez USB-C či rýchle USB 3.0 a USB vo verzii 2.0.

Samozrejmosťou je už klasické Bluetooth a Wi-Fi pripojenie s 2 x MIMO anténami. Výrobca priniesol v tomto notebooku aj zabezpečenie odtlačkom prsta. Ten pri prihlasovaní do systému Windows 10 Home Edition bleskovo rýchlo rozozná odtlačok prsta používateľa. Renomovaný výrobca smartfónov však vo svojom notebooku prepracoval aj systém chladenia. Ten do útrob konštrukcie privádza viac chladného a odvádza viac teplého vzduchu.

Skvelý zvukový zážitok z pozerania filmu zasa používateľovi prináša štvorica reproduktorov s podporou systému Dolby Panoramic Sound a širokým frekvenčným rozsahom. O napájanie celého hardvéru sa stará 57,4 Wh batéria. Tá už po 30 minútach nabíjania cez USB-C konektor doplní svoju kapacitu na 40 %. Písanie v noci zjednodušuje aj klávesnica s tromi úrovňami podsvietenia.

Výborná cena ako čerešnička na torte

Honor MagicBook v tejto zostave teraz zavítal aj do predaja v obchode GearBest.com, kde sa ocitol za fantastickú cenu. Teraz zaň každý zaplatí len 547 € pri využití kupónu 72H-Magicbook.

Kúpiť Honor MagicBook za 547 € bez colných poplatkov
Zľavový kupón: 72H-Magicbook

Predísť zastaveniu balíka na colnici pomôže známa doprava EU Priority Line, s ktorou sa zákazník vyhne dodatočným poplatkom pri doručení.

Kupón aplikuješ v košíku nasledovne:

Zobraziť celú galériu (9)
Screenshot/GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú