Rôzne fitness náramky sú veľmi obľúbené a to hlavne vďaka nízkym cenám a množstvu funkcií, ktoré tieto malé zariadenia obsahujú. Bonusom je veľmi dobrá výdrž batérie, o akej môžu majitelia klasickejších hodiniek od Samsungu či Apple len snívať.

Mi Band 3 je ohrozený

Rozhodne najobľúbenejším je Mi Band 3 od Xiaomi, ktorý sa predáva ako teplé rožky. S tým súvisí aj fakt, že sa stáva tuctovým a nájdeš ho na ruke každého piateho človeka, ktorého stretneš. Ak však stále chceš mať fitness náramok, ale chceš sa odlíšiť, možno ťa zaujme tento kúsok od Huawei/Honor. Stojí len 20 € vďaka kupónu WNTGQOZO a vo viacerých ohľadoch ide o veľmi podobné zariadenia.

Kúpiť fitness náramok Honor Band 4 (bežecká verzia) za 20 €
Použi kupón WNTGQOZO

Ako dopravu odporúčame zvoliť klasický Registered Airmail, ktorý je úplne zdarma a nakoľko ide o tovar do 22 €, na colnici nič nezaplatíš.

Špeciálna verzia pre bežcov

Náramok Honor Band 4 má 0,5″ PMOLED displej, pod ktorým sa nachádza veľké tlačidlo slúžiace na ovládanie. K telefónu sa pripája prostredníctvom Bluetooth a podporuje všetky známe funkcie z podobných zariadení. Nechýba tak upozorňovanie na prichádzajúci hovor, notifikácie z aplikácií, budík v podobe vibrácií, monitoring spálených kalórií, spánku či dlhšieho sedenia. Spolupracuje ako s Androidom, tak aj s iOS. Samotný náramok je síce v angličtine, no priložená aplikácia je kompletne preložená aj do slovenského a českého jazyka.

Nakoľko ide o verziu určenú prioritne pre bežcov, nenachádza sa tu merač srdcovej frekvencie. Je to z toho dôvodu, že náramok obsahuje špeciálny senzor, ktorý pracuje v šiestich osiach a ide tak o polo-profesionálny nástroj na monitoring behu. Počas neho musí byť náramok umiestnený na jednej z topánok, preto je monitoring tepu v tomto prípade zbytočný. V rámci merania behu sa náramok zameriava na spôsob dopadu chodidla na povrch, dĺžku kroku či ich frekvenciu. Takúto funkciu neponúka žiadny iný náramok na trhu.

Čo sa týka ďalších vlastností, tak Honor Band 4 je vodotesný do hĺbky 5 metrov a je teda vhodný aj na plávanie. Batéria má kapacitu 77 mAh a výdrž sa pohybuje okolo 21 dní. Preto ak ťa náramok zaujal, tak utekaj do obchodu a využi túto limitovanú ponuku.

Výsledná cena vrátane kupónu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom