Honor 8 bude zdobiť sklo z oboch strán a bezdrôtové nabíjanie

banner-p9
Napriek neskorému vstupu do mobilného priemyslu sa spoločnosť Huawei tešila z veľkého záujmu o svoje produkty prakticky od predstavenia svojho prvého smartfónu. Práve preto nebolo žiadnym prekvapením, keď sme sa dozvedeli, že spoločnosť plánuje vydávať smartfóny aj pod dcérskou značkou Honor. Vďaka inováciám a výhodne spracovanej cenovej politike na seba úspech tejto dcérskej spoločnosti Huawei nenechal dlho čakať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Honor len nedávno odhalil svoju najnovšiu vlajkovú loď s označením Honor V8, ktorá ponúka výkonné špecifikácie a 2K displej vhodný na použitie vo virtuálnej realite. Teraz však vyplávali na povrch informácie, že čínsky gigant na tento rok plánuje ešte jednu vlajkovú loď. Ňou má byť Honor 8, ktorý má nezvyčajne podobný názov so súčasným najvýkonnejším modelom tejto spoločnosti. Novinky o tomto zariadení priniesol analytik Pan Jiutang, ktorý už odhalil viacero noviniek o pripravovaných čínskych zariadeniach a jeho tvrdenia sa dajú považovať za dôveryhodné. Podľa jeho tvrdení príde Honor 8 s technológiou bezdrôtového nabíjania. Táto informácia prichádza v čase, keď sa prevalili informácie o tom, že spoločnosť Apple plánuje túto technológiu implementovať do svojho najnovšieho smartfónu. Nebolo by to prvý krát, kedy by spoločnosť sídliaca v Číne predbehla svoju konkurenciu z amerického Cupertinu. Spomenúť si môžeme napríklad phablet Huawei Mate S, ktorý ako prvý na svete podporoval technológiu 3D Touch a dokázal ponúknuť túto zaujímavú novinku ešte pred spoločnosťou Apple. Ďalšie správy od Jiutanga prezrádzajú, že zadná strana zariadenia Honor 8 bude vyrobená zo skla.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>jiutang

Vyjadrenie Jiutanga zo soc. siete Weibo

Zatiaľ nám nie je úplne jasné, prečo by spoločnosť Honor plánovala nástupcu svojej vlajkovej lode len pár týždňov po predstavení zariadenia Honor V8. Mätúce je aj označenie nového smartfónu, ktoré sa len minimálne líši od spomínanej V8. Zatiaľ nám však nezostáva nič iné, ako čakať na ďalšie informácie.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]