banner-p9
Od predstavenia nádherného Honoru 8 prešiel necelý týždeň. Bravúrne spracovaný dizajn smartfónu nás priam chytil za srdce a tak sme sa nevedeli dočkať momentu, keď prídu detailné unboxing fotografie. Tie sú konečne tu a tohto krásavca nám podrobne predstavujú zo všetkých možných uhlov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Huawei, respektíve Honor si je plne vedomý toho, že prvá vec s ktorou zákazník prichádza do kontaktu pri kúpe nového smartfónu, je jeho balenie. To znamená, že krabička, ktorá ukrýva smartfón nemôže byť len taká obyčajná a mala by v zákazníkovi vyvolať pocit jedinečnosti. To sa pri novinke spoločnosti Honor podarilo priam excelentne. Ostro rezané hrany a minimalistický dizajn pôsobia naozaj exkluzívne. Po otvorení balenia nás netradične, z boku, víta samotné zariadenie. Po jeho stranách nájdeme nabíjací adaptér spolu s USB Type-C káblom a jednoduchými manuálmi.

Huawei P9 Dual SIM 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>honor 8 unboxing-6

Po vysunutí zariadenia z predajného balenia na nás čaká exkluzivita tej najvyššej úrovne. Logo výrobcu sa dostalo na priestor pod 5,2-palcovým FullHD displejom. Naopak nad ním sa nachádza 8 MPx selfie kamera, ktorej robí spoločnosť senzor priblíženia spolu s hovorovým reproduktorom. Predný fotoaparát má pixely veľké 1,4 μm, čo znamená, že fotografie budú mať jedinečnú ostrosť aj v horších svetelných podmienkach.

honor 8 unboxing-1honor 8 unboxing-2

Spodná hrana na sebe nesie takmer všetko, konkrétne sa na nej nachádza 3.5 mm audio jack konektor, hlasitý reproduktor, mikrofón a USB Type-C konektor. Pravá strana ponúka hardvérové tlačidlá, teda jedno klasické dvojpolohové a vypínacie tlačidlo. Ľavá strana ponúka priestor na slot pre dvojicu SIM kariet.

honor 8 unboxing-3

Na zadnej sklenenej strane si svoje miesto našiel 12 MPx duálny fotoaparát. Ten je vyrábaný spoločnosťou Sony a skutočne rýchlu odozvu pri ostrení zabezpečí laserové zaostrovanie. Pod ním je umiestnený skener odtlačkov prstov a úplne na spodku sa nachádza ďalšie logo spoločnosti Honor. V útrobách tohto výhodného zariadenia tkvie 8-jadrový procesor Kirin 950 z dielne spoločnosti Huawei. Honor 8 je dostupný v troch pamäťových verziách, ktoré sa snažili pokryť potreby menej náročných, ale aj náročnejších používateľov. Prvá verzia dostala 3 GB RAM a 32 GB internej pamäte, druhá verzia má rovnakú internú pamäť, no väčšiu, 4 GB RAM-ku. Posledný variant očarí 4 GB RAM pamäťou v kombinácií so 64 GB úložiskom. Systém Android 6.0 Marshmallow je zabalený do nadstavby EMUI vo verzií 4.1. Batéria s kapacitou 3000 mAh podporuje aj rýchle nabíjanie.

012047fef5b3hw3yxlpf51

Na úplný záver ešte pridávame malý bonus vo forme fotografií, ktoré boli vytvorené najnovším želiezkom v ohni od spoločnosti Honor. Tieto snímky boli zhotovené počas nedokonalých svetelných podmienok a napriek tomu vyzerajú naozaj výborne.

Honor 8 unboxing-23

Honor 8 unboxing-24

Zdroj: Zaeke.com, Dgtle.com, Photosina.com, Mobileit168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom