Honor 5C sa ukázal s Kirinom 650. Ďalší konkurent pre Xiaomi Redmi Note 3?

banner-honor5x
Xiaomi so svojím Redmi Note 3 otvorilo v novembri minulého roka nový segment smartfónov. Sú to zariadenia, ktoré sa svojou výbavou radia takmer medzi vlajkové lode, no nestoja pritom ani polovicu. Ďalším prírastkom k týmto smartfónom a zároveň konkurentom pre Redmi Note 3 by mohol byť nový Honor 5C.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ten by mal, podobne ako jeho predchodca, tiež disponovať procesorom z dielne Huawei-u, konkrétne Kirinom 650. Na internet sa dnes dostal teaser, ktorý nám aj naznačuje dátum predstavenia. Z nápisu „4.13“ môžeme usúdiť, že Honor 5C bude predstavený už 13. apríla. Ďalšie zdroje však tvrdia, že sa tak stane 28. apríla.

Honor 5X 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


honor 5c teaser

Zaujímavejšie by však teraz pre nás boli špecifikácie. Tých zatiaľ poznáme naozaj málo a okrem čipsetu Kirin 650 a podpory LTE Cat.6 nepoznáme žiadne iné. Ďalšie informácie môžeme očakávať v najbližších dňoch. Najlepšie by však bolo, keby predstavenie prebehlo už 13. apríla poznali by sme všetky oficiálne špecifikácie.

huawei-honor-5c-leak-01

Honor 5C na uniknutej fotografii

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.