Nedávno uvedená vlajková loď Honor 10 bude čoskoro po novom k dispozícii taktiež v modrom odtieni s meniacimi sa odleskami do zelenej. Doplní tak modrý variant s prechodom do jemne fialovej, strieborný meniaci sa do svetlo modrej a elegantný čierny.

K novej farbe na našom trhu ďalej Honor rovno pridáva aj veľký globálny úspech. Mesiac od predstavenia Honoru 10 v Číne sa po celom svete predalo už cez 1 000 000 kusov nového telefónu. Honor 10 má 5,84″ Full HD displej s rozlíšením 2280 x 1080 pixelov a pomerom strán 19:9. Obrazovka obsahuje aj výrez, ktorý rozširuje plochu displeja, ale je možné ho softwarovo zrušiť a využiť klasickú plnú lištu.

Kúpiť modrý Honor 10 (4 GB/128 GB) za 365 € bez ďalších poplatkov
Bezpečný nákup cez FonTech Shop 

Zadnej strane telefónu dominuje duálny fotoaparát s rozlíšeniami 24 + 16 MPx. Fotoaparát využíva umelú inteligenciu, ktorá rozlíši viac ako 500 scén v reálnom čase a vo 22 kategóriách. Vďaka umelej inteligencii dokáže algoritmus prepojiť fotené objekty s optimálnym nastavením fotoaparátu podľa kontextu konkrétnej snímky. Rozozná tak napríklad západ slnka, portrét, rastliny, zvieratá, sneh alebo napríklad jedlo.

Predný 24MPx fotoaparát taktiež využíva umelú inteligenciu. Aj pri slabom osvetlení možno vyfotiť ostré snímky vďaka vylepšenému snímaču citlivému na svetlo, a taktiež vďaka technológii osvetlenia 4 v 1. Taktiež s predným fotoaparátom môžu používatelia vytvoriť profesionálne fotografie.

Smartfón poháňa osemjadrový procesor Kirin 970, ktorému sekunduje 4GB RAM. Interná pamäť telefónu prichádza vo dvoch variantoch – 64 GB a 128 GB. Výdrž telefónu zaistí batéria s kapacitou 3400 mAh. Smartfón beží na najnovšom Androide 8.1 Oreo s nadstavbou používateľského rozhrania EMUI 8.1. Honor 10 využíva USB-C rozhranie. Samozrejmosťou je plná podpora LTE vo všetkých lokálnych pásmach.

Telefón ovláda systém Dual SIM alebo taktiež technológiu NFC. Vlajková loď Honor 10 je v predaji a za odporúčanú cenu 439 € (64 GB verzia) a 499 € (128 GB verzia). Cez náš FonTech Shop si však 128 GB verziu tohto krásneho kúsku môžeš kúpiť za ešte lepších 365 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom