Keď sa spomenie značka HOMTOM, mnohí iste ostávajú zaskočení, pretože o takom výrobcovi ešte nepočuli. Ten však dokáže ponúknuť zákazníkom dobre vybavené smartfóny, ktoré za nízku cenu spĺňajú ich očakávania. Teraz prichádza možnosť zaobstarať si jeden model z ponuky výrobcu už za pár eur.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pre všetkých milovníkov kompaktných displejov bude HOMTOM HT20 Pro určite veľmi dobrým rozhodnutím. Navyše používateľa poteší aj svojou odolnosťou, takže s ním nie je nutné zaobchádzať „v rukavičkách“. Displej s uhlopriečkou 4,7″ sa pohodlne zmestí aj do menších rúk. Výrobca vybavil obrazovku HD rozlíšením, ktoré je pri danej uhlopriečke maximálne postačujúce. Proti prípadným poškodeniam je displej chránený odolným sklom Gorilla Glass. Pod obrazovkou sa nachádza trojica senzorových tlačidiel pre navigáciu v systéme. Na náprotivnej strane sa nachádzajú potrebné snímače, vedľa ktorých nájdeme aj snímač predného selfie fotoaparátu.

zdroj fotografie: HOMTOM

Kúpiť HOMTOM HT20 Pro za 112 €
3 GB RAM/32 GB ROM

Ten dosahuje rozlíšenie 5 MPx, no vďaka špeciálnym softvérovým úpravám sa výrobcovi podarilo zvýšiť rozlíšenie snímača až na 8 MPx. S týmto rozlíšením už dokáže model HT20 Pro zachytiť kvalitné selfie snímky. Hlavný fotoaparát do vienka dostal rozlíšenie 13 MPx, ktoré ale bolo znova pomocou softvérových vylepšení upravené na finálnych 16 MPx. Snímač zadného fotoaparátu je ešte doplnený o prisvetľovaciu LED diódu. Tá poslúži najmä pri fotení v zhoršených svetelných podmienkach. Posledným prvkom nachádzajúcim sa na zadnej stene smartfónu je už len snímač odtlačkov prstov. Áno, aj pri takto lacnom smartfóne dbá výrobca na bezpečnosť.

zdroj fotografie: HOMTOM

K ďalšej hardvérovej výbave patrí aj 64-bitový procesor MTK6753. Skladá sa až z ôsmich jadier, pričom každé z nich pracuje na frekvencii 1,3 GHz. S procesorom kooperuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3 GB. S ňou sa o nedostatočný multitasking používateľ nemusí obávať. Ďalšou z výhod modelu HT20 Pro je aj jeho veľká 32 GB vnútorná pamäť pre osobné súbory či aplikácie. Náročnejší používatelia si ju však môžu pomocou microSD karty rozšíriť o ďalších 64 GB. Spolu so svojou nízkou cenovkou prináša tento kúsok aj kvalitnú výbavu z oblasti konektivity. Tu nechýba bezdrôtové Wi-Fi pripojenie v štandarde 802.11b/g/n a pre bezdrôtový prenos súborov je možné využívať Bluetooth 4.0.

zdroj fotografie: HOMTOM

Samozrejmosťou je aj GPS a v tomto modeli nájdeme aj podporu pre DualSIM. Vďaka plnej podpore LTE pripojenia je možné využívať všetky pásma slovenských operátorov. Celá hardvérová výbava je napájaná z 3500 mAh batérie. S ňou nebude mať smartfón problém vydržať na jedno nabitie aj celý deň používania. Ďalšou nemenej dôležitou výhodou tohto zariadenia je jeho odolnosť voči vode a prachu, ktorú potvrdzuje certifikácia IP68. Ako väčšina dnešných smartfónov aj HOMTOM HT20 Pro pracuje s operačným systémom Android vo verzii 6.0 Marshmallow. Pokiaľ ťa tento šikovný a najmä odolný kúsok zaujal, tak neváhaj a objednaj si ho len za 112 € z e-shopu Everbuying.net. Netreba však zabúdať na možnosť dodatočných poplatkov v podobe DPH vo výške 20 %. Tie môžu cenu smartfónu navýšiť o ďalších 22 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]