banner-honor-8Čínske e-shopy rady reklamujú a prinášajú akcie na tie najrôznejšie smartfóny z kategórie low-endov. Sem zaraďujeme aj HomTom HT17, ktorý je momentálne dostupný doslova za smiešnu cenu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Smartfón sa vyznačuje výborným pomerom ceny a výkonu, čo sa odzrkadlilo aj v aktuálnej akcii e-shopu Everbuying.net, kde je smartfón možné kúpiť už za 54 €. HomTom HT17 prichádza s veľmi pekným a elegantným dizajnom. Na zadnej strane dokonca nájdeme aj skener odtlačkov prstov. Vpredu operuje tradičný 5,5-palcový IPS HD displej. Výkon dodáva veľmi dobre známy 4-jadrový procesor MediaTek MT6737, rovný 1 GB operačnej RAM pamäte a rozšíriteľné 8 GB interné úložisko.

HomTom-HT17-2

Kúpiť HomTom HT17 za 54 €

Pod zadným krytom je umiestnená priemerná 3000 mAh batéria. Veľkým pozitívom je aj použitie Androidu 6.0 Marshmallow, ktorý dostal do vienka len menšie kozmetické úpravy a všetky dobré vlastnosti „čistého“ Androidu ostali nezmenené. Pre fotografov je pripravený 13 MPx hlavný, respektíve 5 MPx predný fotoaparát pre selfies. DualSIM funkcionalita je vyšperkovaná plnou podporou 4G, čo je na dané cenové zameranie smartfónu určite netradičná vlastnosť.

homtom-ht17-predpredaj(2)

Táto akcia platí ešte 15 hodín a na sklade zostáva 27 kusov. Vzhľadom na to, že smartfón k vám putuje z Číny, treba počítať s platbou DPH. V tomto prípade činí len zanedbateľných 10,8 € + 4,5 € (poplatok za vybavenie colného konania). Ak si teda všetky tieto čísla zrátame, vyjde nám, že smartfón bude stáť 69,3 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
64%
Chcem to
7%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.