banner-mi5
Trhu s nositeľnými zariadeniami je predpovedaná skvelá budúcnosť. Po miernejšom vzraste minulý rok sa mnohí analytici zhodujú, že práve rok 2016 bude tým prelomovým. Veľkým problémom je stále vysoká cena na úrovni niektorých smartfónov. Našťastie tu máme našich skvelých čínskych výrobcov, ktorí problém s vysokou cenou riešia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Reč je o smarthodinkác No.1 D5, ktoré sú jedným slovom prekrásne. Partnerský e-shop Gearbest.com spustil akciu, v ktorej dal do obehu 100 kusov za cenu rovných 100 €. Poďte sa spolu s nami pozrieť, čo vlastne tieto luxusné hodinky ponúkajú oproti svojim drahším konkurentom.

no.1-d5-3
Najviditeľnejšou výhodou oproti konkurentom je absolútne špičkový dizajn kombinujúci kov s koženým remienkom. Konštrukcia je odolná voči vode a prachu podľa certifikácie IP65. Používateľ má k dispozícii aj vibračný motorček na upozornenie k príchodzím notifikáciám  a reprodukor. Spredu sa pozerá na používateľa perfektný 1,3-palcový displej s jemným rozlíšením 360 x 360 pixelov. O plynulý chod operačného systému sa stará procesor MediaTek MTK6572 spolu s 512 MB RAM a 4 GB úložiskom. Hodinky napája pomerne veľká 450 mAh batéria.

201512180945503178
Operačným systémom je v tomto prípade plnohodnotný Android 4.4, ktorý samozrejme integruje Obchod Play, mnoho vstavaných aplikácií a aj slovenský jazyk. Samotné aplikácie využijú možnosti gravitačného senzora pre efektívnejšie ovládanie. Hodinky taktiež ponúkajú WiFi a GPS modul, pomocou ktorých nebudete nutne odkázaný len na pripojenie k smartfónu. Čerešničkou na torte je podpora SIM kariet s možnosťou surfovania na internete cez 2G pripojenie, telefonovanie či posielanie SMS správ. Nadšenci športových aktivít ocenia merač srdcovej aktivity, pedometer, barometer a mnoho ďalších meračov. No.1 D5 spárujete s Androidom 4.3 alebo novším a s iOS 7 a jeho novšími verziami. Spojenie obstaráva Bluetooth 4.0.

Kúpiť NO.1 D5

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP