Či už patríš k príležitostným hráčom a si čas od času si spríjemníš voľnú chvíľu videohrou, alebo potrebuješ zvýšiť svoju produktivitu pri práci na počítači, rozhodne ťa môže zaujať monitor od spoločnosti HKC. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

31,5-palcov čistého IPS potešenia

Monitor HKC Q320 Pro má 31,5-palcovú obrazovku vhodnú práve pre prácu, ako aj občasné chvíle pri tvojej obľúbenej hre. Rozlíšenie tohto monitoru dosahuje vysokú hodnotu 2K, takže sa môžeš tešiť na ostrý obraz. Monitor navyše využíva všetky výhody IPS technológie, takže o nádherné farby je postarané. Obrazovka zároveň disponuje pomerom strán 16:9 a vynikajúcim kontrastom 20000000 : 1, čo zabezpečí, že tmavšie scenérie poskytnú dostatočnú hĺbku a detaily.

2K monitor

Pri tomto počítačovom príslušenstve je veľmi dôležitým údajom aj obnovovacia frekvencia. Tá pri modeli Q320 Pro dosahuje slušnú hodnotu 60 hertzov. Pozorovacie uhly sú tiež skvelé. Neskreslený obraz je možné vidieť prakticky z ktoréhokoľvek miesta v izbe, ako hraničnú hodnotu uvádza výrobca 178-stupňový uhol.

S expresnou dopravou a so skvelou zľavou

Monitor HKC Q320 Pro môžeš momentálne nájsť aj v našom FonTech Shope, a ako inak aj so slušnou zľavou. Stačí pri nákupe zadať zľavový kupón, ktorý zrazí cenu o 28 %. V akcii teda môžeš získať nový monitor od výrobca HKC za 211 €. Skvelou správou je aj dostupnosť tovaru.

Kúpiť 31,5″ monitor HKC s rozlíšením 2K za 211 € z EU skladu
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Kto nestihne: 31,5″ HKC 2K monitor a 245 € z EU skladu
Bleskový výpredaj

Monitor sa totiž nachádza v európskom sklade, takže ho môžeš mať doma už za 2 až 5 dní a bez colných poplatkov. Pokiaľ ťa teda obrazovka zaujala, bež si ju hneď objednať, pretože v akciovej cene sa nachádzajú len 3 kusy.

Zľavu uplatníš v nákupnom košíku: 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]