Xiaomi kamery do auta sa tešia veľkej obľube fanúšikov, nakoľko kombinujú všetky kľúčové vlastnosti a pritom si stále držia nízku cenovku. Platí to aj v prípade autokamery 70mai Dash Cam Pro, ktorá ponúka tú najvyššiu kvalitu spomedzi všetkých autokamier spoločnosti.

Skvelý a lacný pomocník do každého auta

Ak potrebuješ kameru súrne, máme pre teba akciu v EU sklade. Tam ťa kamera s kupónom BGHUA590311 vyjde na parádnych 45 €. Jednoduchá inštalácia, skvelá kvalita videa a množstvo ďalších funkcií za takúto cenu jednoducho nejde odmietnuť. Ako najvýhodnejší spôsob dopravy odporúčame zvoliť možnosť EU Standard Shipping.

Kúpiť autokameru 70 Mai Dash Cam Pro len za 45 €
Dostupnosť v Európe, doručenie 2-5 dní

Xiaomi 70 Mai Dash Cam Pro prichádza so snímačom Sony IMX335, ktorý sľubuje zachytenie jasných záberov aj pri slabom osvetlením. Vylepšenie oproti predchodcom nastalo aj v uhle záberu, ktorý je 140-stupňový. Vďaka tomu kamera zabezpečí ešte väčší pozorovací uhol a dokáže zosnímať až 4 jazdné pruhy.

Video je natáčané v 1944p HD kvalite pri 30 fps a ukladá sa na pamäťovú microSD kartu do maximálnej veľkosti 64 GB. Samotná kamera má ideálne rozmery a okrem predného snímača obsahuje aj displej na zadnej strane. Predná strana je ešte tvorená mikrofónom a zadný displej doplňujú 4 tlačidla na jednoduché ovládanie viacerých funkcií či samotné zapnutie kamery. Ako bolo spomenuté, autokamera disponuje viacerými zaujímavými funkciami.

Dostupné je nastavenie automatického zapnutia kamery pri naštartovaní auta, alebo automatické natáčanie v prípade ak je zaznamenaná nejaká dopravná kolízia. Pri nepriaznivom počasí poteší DeFog funkcia, ktorá zabráni skresleniu obrazu pri hmle, snehu, ale aj počas dažďa a zabezpečí tak jasný obraz za akýchkoľvek podmienok.

Kúpiť autokameru 70 Mai Dash Cam Pro len za 45 €
Dostupnosť v Európe, doručenie 2-5 dní

Samozrejmosťou je pomoc pri parkovaní, upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu či nedodržiavanie určenej vzdialenosti od auta pred vami. V neposlednom rade sa zíde možnosť nočného natáčania a 24 hodinová ochrana auta.

Xiaomi 70 Mai Dash Pro kamera je napájaná klasicky, zo zapaľovača pri napätí 12V. Samozrejmosťou je možnosť prepojenia kamery so smartfónom prostredníctvom WiFi. Vďaka aplikácii môžeš prezerať aktuálne videá a fotky a následne si ich stiahnuť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP