Marec sa niesol v duchu predstavenia vlajkovej lodi Xiaomi Mi 9 a jej odľahčenej verzie Mi 9 SE. Hoci to s príchodom Mi 9 SE na náš trh nevyzeralo vôbec dobre, karta sa obrátila a mi ti teraz ponúkame globálnu verziu tohto šikovného smartfónu v jednej z najnižších cien vôbec.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Ak sa obzeráš po novom smartfóne a vo svojich rukách by si rád držal moderný smartfón s tými najlepšími funkciami, skvelou možnosťou je kúpa vlajkovej lode ako je Xiaomi Mi 9. Niekto však nie je ochotný za smartfón zaplatiť tak veľa, a preto tu máme malý kompromis.

Je ním Xiaomi Mi 9 SE, ktorý sa k nám dostal v globálnej verzii. V parádnych zľavách za historicky najnižšie ceny si tak môžeš kúpiť Xiaomi Mi 9 SE so 6 GB RAM a 64 GB ROM v modrej farbe len za 230 € s kupónom BG77M9E a verziu so 6 GB RAM a 128 GB ROM len za 256 € s kupónom BG7M9E7. Pri doprave EU Priority Line neplatíš žiadne poplatky navyše!

Kúpiť Xiaomi Mi 9 SE modré so 6 GB RAM a 64 GB ROM
len za 230 €
Kupón BG77M9E

Kúpiť Xiaomi Mi 9 SE so 6 GB RAM a 128 GB ROM
len za 256 €
Kupón  M9SE128BLACK

Za svoje peniaze dostaneš smartfón s kompaktnými rozmermi, ktorý ponúka  5,97-palcový Super AMOLED displej so zabudovaným snímačom odtlačkov prstov a rozlíšením FullHD+. V jeho útrobách pracuje výkonný procesor Snapdragon 712, ktorý poskytne plynulý beh zariadenia a spolu s grafickým procesorom Adreno 616 aj perfektný herný zážitok.

O nerušený multitasking sa zas postará 6 GB operačnej pamäte RAM a v rámci úložiska máš na výber štandardnú 64 GB alebo vyššiu 128 GB kapacitu. Na zadnej strane je umiestnený trojitý fotoaparát, ktorého hlavný 48 MPx snímač nájdeš aj vo vlajkovej lodi Mi 9. ďalej máš k dispozícii 13 MPx sekundárny ultraširoký a 8 MPx teleskopický snímač. Predný selfie fotoaparát je uložený v mini výreze pripomínajúcom kvapku a poskytne 20 MPx snímač.

Celý kolos napája 3070 mAh batéria, ktorá vďaka použitému procesoru a výbornej optimalizácii nadstavby MIUI 10 postavenej na Androide 9.0 Pie zvláda bez problémov aj tu najvyššiu záťaž. Navyše ju môžeš nabiť rýchlym 18 W nabíjaním. Xiaomi Mi 9 SE prináša so sebou aj NFC, Bluetooth 5.0, duálnu Wi-Fi a SIM podporu. Dôležitým aspektom je plná podpora slovenských LTE sietí aj vrátane 800 MHz (B20) pásma.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.