Haier Iron: Smartwatch s fotoaparátom, snímačom srdcového tepu a cenou len 34 €!

banner-mi5
Čína nás neustále prekvapuje tým, čo dokáže vyprodukovať. Niekde hlboko v jej vnútri má svoju produkciu aj menej známy výrobca Haier, ktorý už dávnejšie prišiel s inteligentnými hodinkami Haier Iron, ktoré ponúkajú perfektnú výbavu za šokujúcu cenu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Inteligentné hodinky Haier Iron do akciovej ponuky zaradil e-shop Everbuying.net, kde si ich môžete zakúpiť za skvelých 34 €. Hodinky pritom ponúkajú ozajstné smart funkcie a výbavu. Dôležitú úlohu zohráva aj ich dizajn, ktorý je naozaj pohľadný a konštrukcia hodiniek je vyrobená z kovu. Tá je navyše vode odolná vďaka IP67 certifikácii. Všetok obsah sa zobrazuje na 1,54″ displeji s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Ide o známy IPS panel, takže reálne farby a dobré pozorovacie uhly sú zaručené. Displej je navyše chránený odolným sklom Gorilla Glass 3 s 2,5D zahnutím.

haier-iron2
Hnacím motorom Haier Iron je procesor MediaTek MTK2502C s ARMv7 architektúrou. S procesorom kooperuje aj 64 MB RAM pamäť a vnútorná pamäť dostala 128 MB. Hodinky prichádzajú aj s 0,3 MPx fotoaparátom, ktorý poslúži skôr v prípade núdze. Všetok hardvér je napájaný 380 mAh batériou a Haier Iron bežia na vlastnom jednoduchom operačnom systéme. K Android alebo iOS zariadeniam hodinky pripojíte pomocou Bluetooth 4.0.

haier-iron
Haier Iron ponúkajú snímač srdcového tepu, pedometer a monitorujú aj váš spánok. Po prepojení zo smartfónom dokážu zobraziť všetky notifikácie či upozornenia, obsahujú budík, vzdialené ovládanie fotoaparátu alebo prehrávača hudby či 6 typov ciferníkov. S cenou 34 € sú to naozaj veľmi zaujímavé smarthodinky.

Kúpiť Haier Iron hodinky za 34 €

haier-iron3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]