banner-redmi-note2
Čínskeho výrobcu GooPhone pravdepodobne už dobre poznáte. Zameriava sa najmä na výrobu napodobenín smartfónov známych výrobcov. Netrvalo dlho a spoločnosť predstavila prvý klon najnovšieho iPhone 6S. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nová vlajková loď amerického giganta Apple, iPhone 6S, bola predstavená len týždeň dozadu, no na trhu sa u objavil prvý klon tohto smartfónu. Stojí za ním starý známy GooPhone, ktorý sa môže „pochváliť“ aj klonmi známych smartfónov od Samsungu či HTC. GooPhone sa nepáral ani tentokrát a vytvoril takmer dokonalý klon iPhone 6S s kovovým telom a upraveným Android systémom, ktorý vyzerá ako najnovší iOS.

Apple iPhone 6S 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Goophone-I6S-Plus-Cover-500x579

GooPhone i6S bude k dispozícii v ružovej, zlatej, striebornej a šedej farbe. Ponúka rovnako veľký 4,7-palcový displej ako iPhone 6S, no rozlíšenie v prípade GooPhone i6S je len 1280 x 800 pixelov. Smartfón poháňa starší osemjadrový procesor MediaTek MT6592 s taktom 1.7 GHz, ktorému sekunduje len 1 GB RAM. Vnútorná pamäť má kapacitu 8 GB, na zadnej strane nájdeme 8 MPx hlavný fotoaparát a na prednej zasa 5 MPx selfie kameru.

Smartfón napája len 1800 mAh batéria, zatiaľ čo po softvérovej stránke máme dočinenia so starším Androidom 4.2, ktorý GooPhone upravil tak, aby nebol rozoznateľný od nového iOS 9, ktorý bude k dispozícii už dnes. A cena? GooPhone i6S je momentálne k dispozícii na predobjednávku za cenu 176 €, čo je za takto vybavený smartfón vyššia cena. Stále je to však o niekoľko stoviek Eur menej ako cena nového iPhone 6S, ktorý sa dostal na slovenský trh s vysokou cenou, 835 €.

Zdroj: Gizchina.com, GooPhone

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú