Spoločnosť UMi sa všemožne snaží získať si na svoju stranu veľké množstvo fanúšikov vlajkových smartfónov. Najnovším lákadlom čínskeho výrobcu je teda nepochybne špičková vlajková loď UMIDIGI Z Pro. 

Tá si svoje nezlomné renomé buduje na luxusnej konštrukcii, ktorú tvorí hliník v oku lahodiacom matnom čiernom prevedení, zatiaľ čo predná strana je obsadená 5,5-palcovým IGZO FullHD displejom s 2.5D zahnutím po okrajoch. Aby sme nezabudli, prednú časť vypĺňa aj hardvérové domovské tlačidlo so skenerom odtlačkov prstov. Zaujímavé veci sa tiež udiali pod kapotou, kde to má na starosti ešte stále veľmi „čerstvý“ procesor MediaTek Helio X27.

zdroj fotografie: UMi

Kúpiť UMi Z Pro za skvelých 233 €
Zľava 2 USD po registrácii

Tomuto 10-jadrovému procesoru s taktom 2,6 GHz dopomáha 4 GB pamäť RAM a pre tvoje dáta bude pripravené 32 GB interné úložisko, ktoré však zároveň podporuje rozšírenia skrz microSD karty až do veľkosti 256 GB. Android 6.0 Marshmallow ti možno príde ako nelogický ťah, keďže je už niekoľko mesiacov na svete novšia verzia, no UMi prisľúbilo aktualizáciu na Nougat v najbližších týždňoch. Ak si teda kúpiš smartfón v  predpredaji, kým ti príde domov už môžeš očakávať dostupnosť tejto významnej aktualizácie.

zdroj fotografie: UMi

Nadpriemerná 3780 mAh batéria, samozrejme, podporuje aj rýchlonabíjanie. Pre niekoho ale predstavuje veľké lákadlo predovšetkým duálny 13 MPx Sony IMX258 fotoaparát, vďaka ktorému si budeš môcť vychutnať unikátne fotografie aj s luxusným bokehom pozadia. Spoločnosť sa chváli práve fotoaparátom, ktorý sa podľa jeho slov vyrovná aj tomu v 3-krát drahšom iPhone 7 Plus. Nechýba ani podpora nahrávania 4K videí, ba dokonca tu nájdeš aj štvoricu prisvetľovacích LED diód. Špecialitou je aj dvojnásobný optický zoom s bezstratovou kvalitou. Plná podpora LTE frekvencií a DualSIM funkcionalita len dotvárajú tento vynikajúci smartfón, ktorý má nábeh stať sa vcelku slušným predajným ťahákom.

zdroj fotografie: UMi

V aktuálnej predpredajovej akcii, ktorá potrvá do 25. marca, ťa pritom bude stáť len 233 €. No už v priamom predaji je dostupný klasický model Z bez prídavku Pro, a to za veľmi slušnú cenu 214 €. Aj keď už teraz ide o perfektné ceny, po zaregistrovaní v e-shope dostaneš 200 bodov, ktoré sa pri objednávke premietnu do 2 USD zľavy. Pri oboch smartfónoch musíš rátať s poplatkami na colnici, ktoré tradične navýšia základnú cenu o 20 %.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom