Pred pár hodinami sme vám priniesli článok o vlajkovej lodi výrobcu Gionee, ktorý bol teraz oficiálne predstavený. Konferencia skončila len nedávno a máme tu pre vás čerstvé informácie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Gionee Elife E8 ponúka špičkovú výbavu, ktorá spĺňa tie najvyššie štandardy. Veľký 6″ displej dostal jemné rozlíšenie QuadHD s technológiou AMOLED, ktorú môžeme poznať z vlajkových lodí spoločnosti Samsung. Po výkonovej stránke sa novinka môže pýšiť výnimočnou výbavou, ktorá zahŕňa procesor MediaTek Helio X10 a 3 GB operačnej pamäte RAM. Interné úložisko má kapacitu 64 GB a podporuje rozšírenie pomocou Micro SD kariet.

Gionee Elife E8
A je fakt, že v prípade Elife E8 sa rýchlo zaplní, nakoľko novinka prichádza s 24 MPx fotoaparátom, ktorý po softvérovej úprave dokáže vytvárať až 100 MPx fotografie. Výrobca si tiež pochvaľuje rýchlosť fotoaparátu, ktorý dokáže zachytiť snímku už za 0,08 sekundy. Objektív je krytý so zafírovým sklom a ponúka aj optickú  stabilizáciu obrazu. Fotoaparát sa pýši mnohými vylepšeniami, z ktorých musíme vyzdvihnúť aj bezstratový zoom, ktorý sa doteraz v zariadeniach s Androidom neobjavil. Spoločnosť Gionee nasleduje trend v zabezpečovaní zariadení pomocou snímača odtlačkov prstov.

Gionee Elife E8
Nový Gionee Elife E8 si získa fanúšikov vďaka svojmu úžasnému fotoaparátu a špičkovej výbave, no má to jeden háčik. Prípadný záujemcovia budú musieť siahnuť hlbšie do svojej peňaženky, nakoľko novinka prichádza s cenovkou 570 €. Pri tejto cene ja priamym konkurentom pre modely ako Xiaomi Mi Note Pro alebo ZTE Nubia Z9, ktoré ponúkajú tiež úžasnú výbavu.

Zdroj: Phonearena.com, Mobile.IT168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP